Dostaňte se do formy s Nikol Švantnerovou

Přišla karanténa a s ní i kila navíc? Zkuste nový tréninkový program na míru přímo od české modelky Nikol Švantnerové. Její postavu jí už nemusíte pouze závidět, ale můžete ji i získat.

Foto: archiv Nikol Švantnerová

Kdo by nechtěl recept na dokonalé křivky. Každý máme svou verzi dokonalosti, ale pokud je ta vaše postava snů podobná modelkovskému standardu, poté vás tento program vytvořený modelkou a Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou určitě potěší. 

Modelka Nikol Švantnerová si cestu za svou vysněnou postavou musela vybojovat i přesto, že se tomu těžko věří. Ano, narodila se ve sportovní rodině a odmala se věnovala atletice, díky čemuž má sportovní štíhlou postavu, to ale nic nezaručuje. V životě překonala určité období, kdy se současnému vzhledu ani nepodobala.

„Podařilo se mi vyhrát Českou Miss, ale na nějaký čas jsem i já tak trochu podlehla diktátu módního světa a začala jsem hubnout a moje postava nebyla taková, jakou bych měla ráda,“ dodává sympatická kráska.

To ale naštěstí nemělo dlouhého trvání a Nikol na sobě začala pracovat. „Došlo mi, že takhle to dál nejde, diety nikam nevedou a bez pohybu to nepůjde. Začala jsem opět dělat to, na co jsem byla zvyklá a co mi fungovalo, správně jíst a pravidelně cvičit. Díky pozitivním odezvám fanoušků na mých sociálních sítích vím, že se vám moje cesta líbí. Spoustu z vás se mě také ptá, jak trénuji a co jím. Protože nejde odpovědět každému jednotlivě, vytvořila jsem se svým týmem ucelený cvičební program, který obsahuje tréninkové e-booky, videa a jídelníčky, které sama používám.“

Do formy s Nikol za 90 dní. Tak je nazvaný nový cvičební program, který tato úspěšná modelka nyní rozjíždí. Pozor ale, nejde zde o to, mít co nejméně kilo, co nejvíce břišních svalů a bát se najíst. Nikoli! 

„Cílem není udělat z vás fitness závodnice, ani dosáhnout modelkovských postav. Chtěla bych zkrátka pomoci ženám, aby byly spokojenější se svou postavou a aby se cítily lépe. Těší mě, že se díky této platformě můžeme společně radovat z pohybu a společně sdílet výsledky, které nám společné cvičení přinese. I v této nelehké době, kdy se s ohledem na vzniklou situaci snažíme být více doma a nechodit ven, je strašně důležité udělat si čas na sebe. Pohyb, radost z něj i výsledky, které nám cvičení přináší, nám pomohou cítit se lépe i psychicky,“ shrnuje Nikol Švantnerová.

O co se tedy přesně jedná?

Foto: archiv Nikol Švantnerová

Jde o ucelený cvičební plán, během něhož se zaměříte na celé tělo. „Plán jsem připravila s týmem profesionálních fitness trenérů a lektorů. Je ideální pro začátečníky i pokročilé a věřím, že vám bude užitečný v případech, pokud nemáte s pravidelným cvičením zkušenosti, delší dobu jste se nehýbali nebo jen chcete zkusit něco nového," uklidňuje všechny Nikol. Součástí cvičebního programu je e-book s cvičebními plány na 90 dní (62 stran) a video knihovna s ukázkami cviků (76 cviků pro začátečníky, 71 cviků pro pokročilé). Každý trénink je složený ze zahřátí, strečinku, samotného tréninku a závěrečného strečinku. Všechny cviky jsou vysvětleny, popsány, nafoceny i natočeny (viz video ukázka). První měsíc tréninků je zaměřený na hubnutí. Druhý na posílení svalů a třetí na udržení nové postavy.

Zdá se, že program je skvělý pro kohokoliv a budeme si moci vybrat mezi verzí pro začátečníky a pokročilé, aby byla proměna co nejúčinnější. To ale není vše. 

„Z vlastní zkušenosti vím, že za skvělými výsledky je cvičení zhruba z 20 procent. Celých 80 procent pak dělá strava. Proto k mému cvičebnímu programu připojuji i jídelníček,“ dodává Švantnerová. Ten je také ve formě e-booku a je připraven na celých 90 dní (81 stran). Je vždy koncipovaný modulárně, seznam potravin lze nakombinovat. Jídlo si skládá zákazník podle návodu a doporučení. Je sestaven na určitý objem bílkovin + sacharidů a tuků tak, aby v daném měsíci posloužil správně svému účelu (redukce váhy, nabírání svalové hmoty). Zároveň zákazník najde v e-booku také doporučené dávky doplňků výživy a vitaminů (bez brandu, nenajdete zde product placement, jde čistě o doporučení prvků a vitaminů, které je vhodné ke stravě doplňovat, bez reklamních produktů). Cílem jídelníčku i celého projektu není bezhlavé hubnutí, ale naopak budování pevné, vypracované postavy. Pokud ovšem máte zájem pouze o ten, je zde možnost samostatného zakoupení. 

Cena programu je 2 599 Kč, avšak pouze jídelníček stojí 1 599 Kč. Volba je na vás, ale pokud jste úplní začátečníci, doporučujeme celý set. 

Foto: archiv Nikol Švantnerová

Čtěte dál