Doprovodné akce Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský fashion week není jen o přehlídkách.

1 Fashion Business Talk
Foto: archiv PR

Nedílnou součástí hlavního programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se vedle přehlídek a prezentací nových kolekcí staly také konference věnované módnímu průmyslu. Na ty letos naváže akce nazvaná Fashion Business Talk, kterou MBPFW pořádá ve spolupráci s britským velvyslanectvím v Praze. Přednášky zahraničních profesionálů z oboru s následnou interaktivní diskuzí se uskuteční v úterý 26. března 2019 od 13 do 15 h na půdě britského velvyslanectví v Praze (Thunovská 14, 110 00 Praha 1).

2 Pop-ups by Zuzana Kubíčková
Foto: archiv PR

Značka Pop Zuzany Kubíčkové bude mít na jaře dva nové pop-up story. V Showroomu Luciela Taschen a v Deelive design store. Oba od 21.3. do 5.4. Po představení nové kolekce (27.3. na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku) bude v obou pop-up storech a na trvalých prodejních místech Popu možnost předobjednat novinky představené na MBPFW za atraktivní ceny. Pár novinek bude také na každém prodejním místě fyzicky rovnou ke koupi. 

3 Hi-tech kolekce Audire Fluctus
Foto: archiv PR
V České republice vznikla kolekce AUDIRE FLUCTUS, která vás ochrání před škodlivým elektromagnetickým vlněním, upozorní, že vás aktivně zaměřuje odposlech anebo vám umožní uslyšet polární záři. Návrhářka Iva Burkertová a její tým představují výslednоu hi-tech kolekci AUDIRE FLUCTUS, která vznikla v rámci výzvy projektu #jetovtobě od Vodafonu. Aby divák mohl na vlastní oči zažít a pochopit princip této kolekce, připravila Iva Burkertová a její smart fashion tým speciální interaktivní instalaci, která bude dostupná pro veřejnost pouze 24. března mezi 14:00 - 21:00 h v OD Kotva v hlavním templu Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Čtěte dál