Dopřejte vlasům intenzivní posilu

Jestli u líčení platí, že tvář ošetřená podkladovou bází lépe fixuje make-up a pleť díky tomu vypadá exkluzivně po celý den, pak vězte, že značka Olaplex připravila velmi podobnou výpomoc pro vlasy. A na domácí použití.

Foto: Instagram Olaplex

Jmenuje se Olaplex No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment a jedná se o intenzivní, hloubkovou péči, která výrazně posílí vlasové vlákno a současně kadeře připraví na následné ošetření přípravkem No. 3 Hair Perfector. Protože se No. 0 a No. 3 vzájemně skvěle doplňují, vlasy díky jejich spolupráci vypadají zdravě a v dokonalé kondici až do další návštěvy kadeřníka.

Jak probíhá aplikace? Dvoufázové ošetření začíná použitím přípravku No. 0, který se nanáší na suché vlasy. Pro usnadnění se doporučuje rozdělit prameny do sekcí a dbát přitom na to, aby každá část byla dostatečně nasycená. Přípravek se nechá působit 10 minut a následně se přidá ještě vrstva No. 3 Hair Perfector. TIP: Pokud vlasy pročešete, docílíte rovnoměrnějšího nanesení a zároveň umožníte přípravku proniknout hlouběji. Znovu necháte působit 10 minut, poté opláchnete a vlasy důkladně umyjete.

P.S.: Pro ještě intenzivnější účinek je vhodné při mytí použít šampon No. 4 a kondicionér No. 5.

Olaplex No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment pořídíte na www.olaplex.cz

Foto: archiv značky

Čtěte dál