Doplňky s krokodýlím efektem

Kabelky, boty, ledvinky i pásky – doplňky, kterých máte možná i vy plný instagramový feed, nikdy nepůsobily luxusněji. Trend, kterému podléhají fashion girls po celém světě, velí pořídit si alespoň jeden kousek v krokodýlím dezénu.

Foto: Instagram @chylak.bags

Dávno přitom neplatí, že pro kabelku musí zemřít vznešený aligátor a vykrvácet vaše bankovní konto. Jistě, značky jako Celine či Hermès dál nabízejí krokodýlí poklady za horentní sumy, větší úspěch však sklízí doplňky z klasické hovězí nebo dokonce veganské kůže.

V kurzu jsou i mladé značky, jejichž poznávacím znamením je kromě kožených doplňků s krokodýlím efektem také mimořádná kvalita za relativně dostupnou cenu. Na kabelky polské značky Chylak, jež si oblíbily instagramové influencerky, se tvoří pořadníky a beznadějně vyprodaných je teď i většina croco modelů brandů by FAR nebo Little Lifner.

Foto: Instagram @byfar_official

Kde si podobný kousek pořídit, ať už jste ochotná investovat do luxusu na dlouhá léta nebo si jen chcete udělat radost méně nákladnou variantou? Nákupní tipy naleznete ve fotogalerii.

Čtěte dál