Doktorka Monika Kavková: V Be Elite Clinic je krása dialog

Nejžhavější novinky ze světa beautifikace a anti-agingu představuje v rámci projektu Bez předsudků klinika Be Elite Clinic, která pod vedením doktorky Moniky Kavkové poskytuje revoluční a světově uznávané metody v estetické medicíně a plastické chirurgii.

Foto: archiv klienta

Be Elite Clinic dnes patří mezi nejvyhledávanější kliniky krásy v České republice nejen díky preciznímu provedení estetické a korektivní medicíny, ale také zásluhou autorských zákroků paní doktorky, které jsou pod názvem „Kavkova pattern“ prováděny po celém světě. Loňský rok navíc klinika přidala do svého portfolia plastickou chirurgii, v rámci které jsou kromě klasických chirurgických zákroků realizovány modelace vysněné postavy pomocí tzv. Body contouringu.

„Obzvláště v dnešní době plné populárních instagramových filtrů je třeba si uvědomit, že náš život se odehrává tady a teď, nikoliv jen na obrazovkách chytrých telefonů. Rok 2021 by měl být dobou, ve které máme kromě vyhlazených vrásek skvěle vypadající pleť bez pigmentových nedokonalostí, pórů, dehydratace či akné. S našim bohatým portfoliem procedur pro vás vytvoříme plán na míru podle přání a potřeb vaší pleti tak, abyste žádný filtr nepotřebovali“, popisuje doktorka Monika Kavková, mezinárodně uznávaný certifikovaný odborník na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii.

Foto: archiv klienta

Jaké nejnovější služby Be Elite Clinic nabízí?

Laser peel 

Laser peel je ošetření pro rozjasnění, sjednocení a zpevnění pleti. Během 20 - 30 minutového zákroku vám pomocí speciálních hlavic frakčního CO2 laseru bude ošetřena pleť na obličeji, krku a dekoltu. Jako první laser stáhne a zpevní podkoží a účinně obnoví ochablá kolagenní vlákna zevnitř. Dále aktivně stimuluje obnovu vrchní vrstvy pleti tím, že její povrch jemně zbrousí a zredukuje pigmentové skvrny, akné, drobné vrásky nebo jizvičky. Výsledkem je krásná a vyhlazená pleť. 

Body contouring liposukce

Mít nejen krásný obličej, ale i dokonalé tělo, je přáním většiny klientů Be Elite Clinic. Řešením je Body contouring liposukce, zákrok, který umí vylepšit a zdokonalit oblast břicha, boků, hýždí, vnitřních či vnějších stehen i jiných tělových partií. Díky revolučnímu liposukčnímu přístroji Body Jet je šetrně odstraněn přebytečný tuk pomocí unikátní metody vodního paprsku. Přístroj navíc dokáže tuk ihned zpracovat a využít jej například jako výplň vrásek, k doplnění ubývajícího objemu v obličeji nebo na dotvarování postavy.

Body Jet je jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších liposukčních přístrojů na trhu. Rekonvalescence po tomto zákroku trvá rychleji než u jiných metod a výsledky jsou viditelné už několik dní po ošetření.

Foto: archiv klienta

Celé portfolio služeb Be Elite Clinic můžete najít na odkazu zde.

Čtěte dál