Dokonalá krása inspirovaná technologiemi

Nové technologie nejen že přispívají k pohodlí našeho každodenního života, jelikož usnadňují celou řadu věcí, ale prakticky také mění způsob, jakým žijeme. Jde o trend nové doby, který najdeme téměř všude, a dekorativní kosmetika není výjimkou.

Foto: archiv L'Oréal

Nová generace líčení chytře využívá poznatků vědy a dokáže tak svým zákaznicím nabídnout produkt, který přináší i něco navíc, než jen líbivý vzhled. Technologie pomáhají kosmetickému průmyslu vykvést v celé své kráse. Pravděpodobně míříme k budoucnosti, kde bude technologie a krása stále častěji propojována. Mezi novinky takové spolupráce patří voděodolná řasenka, kterou odlíčíte vodou. Říkáte si, že je to nemožné? Kouzlo nejnovější řasenky z portfolia L´Oreál Paris – Unlimited Waterproof - spočívá ve speciálním složení, které odolá dešti, sněhu a potu, ale zároveň je snadno odličitelné teplou vodou a jemným mechanickým pohybem. Řasenka má navíc ještě ohybatelný kartáček, který usnadní její nanášení v koutkách oka.

Foto: archiv L'Oréal

Z nabídky klasických řasenek funguje na podobném principu řasenka Snapscara od Maybelline New York. Ta dodá řasám dokonale přirozený vzhled pro každodenní líčení, aniž by je slepila, a jde také velmi snadno odlíčit jen pomocí teplé vody a lehkého mechanického pohybu. Jednodušší už to snad ani být nemůže.

Foto: archiv L'Oréal

Dalším kosmetickým pozdravem z budoucnosti je Clinically ProvenLash Serum od L´Oreál Paris. Ultra jemný kartáček umožňuje precizní aplikaci hedvábně hladkého séra přímo ke kořínkům řas. Nejmodernější složení obsahující komplex vyživujících látek včetně ricinového oleje, vitamínu B5 a kyseliny filoxanové a hyaluronové o řasy dokonale pečuje. Dopřejte svým řasám péči, kterou si po každodenním nošení řasenky zaslouží. 

Foto: archiv L'Oréal

Mnohaleté zkušenosti a poznatky z laboratoří se vyplatily i při vývoji následujícího produktu. Představuje inovaci v úpravě obočí. Unbelievable Brow od L´Oréal Parisvytváří přirozený, plnější vzhled obočí, díky chytrému využití kombinace barvy a gelu. Gel na obočí za pouhých 90 vteřin zaschne a vydrží přesně na svém místě až několik hodin. 

Foto: archiv L'Oréal

Čtěte dál