Dodejte své pleti dávku energie trojí silou antioxidantů

Jak se vyhnout předčasnému stárnutí a dodat pleti zase její sílu? Laboratoře NIVEA znají na tuto otázku odpověď. Je to inovativní řada péče Q10 Energy, jejíž složení stojí na třech účinných antioxidantech. A navíc úžasně voní.

Foto: Archiv značky

Hektické životní tempo, nedostatek spánku, znečištěné životní prostředí, sluneční záření a dehydratace – to všechno se odráží na stavu pleti a způsobuje její předčasné stárnutí. Pleť vystavená takovému zápřahu je pak unavená, mdlá a začínají se na ní objevovat první vrásky.

Do určitého věku vnímáme stárnutí pleti jako okrajové téma. Je to ale chyba. Po 25. roce života se totiž aktivita kožních buněk začíná postupně snižovat. A právě tehdy je ten nejlepší čas začít myslet na důkladnou prevenci. Je potřeba pleť podporovat a snažit se prodloužit její mládí. Přesně s touto vizí byla inovována řada NIVEA Q10 Energy. Kombinace dobře známého koenzymu Q10 a vitamínů C a E dodá pleti největší možnou péči.

Trojí síla antioxidantů bojuje proti unavené pleti a vráskám

To, že koenzym Q10 účinně bojuje proti stárnutí, je již dávno dokázáno. Vědci v laboratořích NIVEA ho nyní zkombinovali s dalšími dvěma účinnými složkami: vitamínem E a vitamínem C. Dohromady tak tato trojice tvoří antioxidační koktejl, který podporuje vlastní metabolismus pokožky, dodává jí energii, chrání buňky uvnitř i vně pleti a působí proti škodlivým volným radikálům. 

Koenzym Q10

Tato látka, přirozeně produkovaná lidským tělem, hraje důležitou roli v našich buněčných procesech. Působí jako antioxidant, podporuje výrobu energie a chrání buňky před poškozením. Již v mladém věku se začíná snižovat množství koenzymu Q10, které pleť sama produkuje. Proto před dvaceti lety vědci v laboratořích NIVEA objevili způsob, jak pomocí účinné péče dodat pleti koenzym Q10, který v ní časem začal ubývat. Koenzym Q10 používaný v produktech NIVEA má tu nejvyšší kvalitu a je plně totožný s koenzymem přirozeně obsaženým v pleti.

Vitamín C

Výborně pleť chrání proti volným radikálům. Hlavními příčinami stárnutí pleti jsou vlivy životního prostředí, UV záření nebo znečištění. Díky použití tohoto vitamínu v řadě NIVEA Q10 Energy je pleť zase ve formě a déle si zachová svůj mladistvý vzhled.

Vitamín E

Silný antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem, neutralizuje volné radikály a posiluje ochranné buněčné bariéry. V pleťové péči tato látka pomáhá chránit pleť, napravovat poškození buněk, kožní bariéry a podporovat hydrataci pleti.

Energizující perlové sérum Q10 Energy
Foto: Archiv značky
Energizující perlové sérum Q10 Energy

Energizující perlové sérum Q10 Energy bojuje proti známkám únavy, okamžitě osvěžuje a rozjasňuje pleť. Sjednocuje odstín pleti, výborně se vstřebává a nezanechává lepivý pocit. Díky perlovému složení je vitamín C a koenzym Q10 aktivován při každé aplikaci a dodáván tak v té nejčerstvější podobě. V kombinaci s denním a nočním krémem Q10 Energy vyhlazuje jemné vrásky, rozzáří pleť na celý den a poskytuje jí 24hodinovou hydrataci a ochranu proti UV záření. Pleť můžete také prozářit pomocí desetiminutové textilní masky Q10 Energy.

Do obchodu

Energizující 7denní pleťová kúra v ampulkách Q10 Energy
Foto: Archiv značky
Energizující 7denní pleťová kúra v ampulkách Q10 Energy

Intenzivní 7denní pleťová kúra v ampulkách Q10 Energy viditelně rozjasní a osvěží vaši pleť. Již za sedm dní výrazně dokáže zredukovat počet vrásek, a navíc nabízí také 24hodinovou ochranu proti volným radikálům.

Do obchodu

Čtěte dál