Dior představuje novou část kampaně #DIORSTANDSWITHWOMEN

Odvaha, ženskost, spojenectví a vzájemná podpora. Nejen to, ale zároveň především to, spojuje několik žen, které představují novou vlnu kampaně oslavující úspěšné a silné ženy.

Foto: archiv Dior

Již v září jsme vám představili globální kampaň od Parfums Christian Dior nazvanou #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP. Podpora talentovaných a silných žen je důležitá a Dior si to velmi dobře uvědomuje. Dal tak prostor několika významným ženám, které měly šanci promluvit a sdílet své příběhy a myšlenky. Byly mezi nimi například Cara Delevingne, Marina Cavazzana nebo Charlize Theron, zakladatelka nadace CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project), která na tomto projektu spolupracuje.  

Nyní francouzský dům Parfums Christian Dior portfolio žen, které definuje odvaha, síla, ženskost, spojenectví a vzájemná podpora, rozšiřuje. Mezi těmito ženami, které ve světě zanechávají určitou pozitivní stopu a bojují za ženskou sílu, nově najdeme například Natalii Portman, Li Bingbing nebo Dilone.

CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project) stále pomáhá

Parfums Christian Dior a CTAOP se v rámci první části kampaně #DIORSTANDSWITHWOMEN nechali slyšet, že pomohou se vzděláním mladých talentů v subsaharské Africe díky stipendiu CTAOP zaměřenému konkrétně na mladé leadery zítřka, kterými jsou často i mladé ženy, jež jsou obdivovány pro jejich zapálení, odhodlanost a zapojení v místních komunitách. Zároveň se zavázali k placení školného, bydlení, knih, dopravy, počítače, individuálního vzdělávání a mentorů všem mladým leaderům zítřka, v čemž plánují nadále pokračovat, navzdory, nebo možná právě kvůli, aktuální celosvětové zdravotní situaci, která je v jižní Africe velmi vážná. 

Kdo je Dilone? 

V rámci nové vlny projektu #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP se zapojila také modelka tmavé pleti Dilone. 

Již pár měsíců se mluví o tom, zda a jak rozdílný je přístup k lidem tmavé pleti, o diverzitě nebo přístupu společnosti ke gay komunitě. Ke všem těmto problémům se mladá a úspěšná modelka s dominikánskými kořeny žijící v New Yorku vyjadřuje. „Jsem autentická sama k sobě nebo pouze „produktem“, kterým společnost chce, abych byla?“ ptá se Dilone na tuto někdy až záludnou a děsivou otázku sama sebe v propagačním videu pro #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP. Na svou krásu a výjimečnost je právem pyšná, vždy chce zůstat sama sebou a nezaprodat se. Věci, které nás odlišují od ostatních, nás zároveň dělají jedinečnými a měli bychom na ně být pyšní, stejně jako právě Dilon. Převezměte zodpovědnost za to, kdo jste a koho milujete. I kdyby si lidé, a především ženy, vzali z jejího video-příběhu pouze toto poselství, tak je, podle nás, její účast v tomto projektu naplněna. 

A co vy, přijmuli jste sami sebe? 

Foto: archiv Dior

Další videa