Dior představuje kolekci Dior Chez Moi, kterou si zamilujete (nejen) na domácí lenošení

Staňte se královnou vaší domácnosti v nové kolekci Dior Chez Moi. Tyto kousky jsou však tak pohodlné, stylové a elegantní zároveň, že se nebudete moci dočkat, až v nich vyrazíte i do ulic!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Dior je známý především svými nádhernými haute couture kreacemi, nyní však nastala poněkud jiná situace a tento francouzský módní dům reaguje na aktuální celosvětové dění novou „loungewear“ kolekcí. 

Návrhy kreativní ředitelky Marie Grazie Chiuri jsou známé pro své vypasované siluety, složité výšivky a luxusní materiály. To je však téměř naprostý opak jejího osobního stylu, v rámci kterého se drží více při zemi. V karanténě tak její styl zůstal poněkud stejný. „Karanténa můj styl oblékání moc neovlivnila, protože jsem vždy dávala přednost spíše praktickým a pohodlným kouskům, od denimu až po kašmírové svetry,” řekla online platformě amerického Harper's Bazaaru.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Kolekce Dior Chez Moi se nese v duchu pohodlí a komfortu a je úplně první kolekcí toho typu v historii značky. Škála produktů je široká, od pohodlných pyžámek, přes ponča až po župany. Najdete zde také krásné pantoflíčky různých vzorů. Ty můžete nyní nosit na doma, jakmile se však vrátí slunné počasí a my budeme opět trávit každou volnou chvilku venku, uděláte s nimi parádu i v ulicích města. K pyžamové košili později vezmete stylové džíny a jste také ready vyrazit. Kolekci dále doplňují plavky, bundy, košile, sukně nebo další typy obuvi. Zapomenout nesmíme ani na doplňky jako například krásné šátky, které využijete na mnoho způsobů.

Charakteristický znak Dioru v podobě snových motivů zůstává i zde. Pro tuto kolekci Maria využila potisku římského umělce Pietra Ruffo s motivy souhvězdí, mapy světa a přírodních elementů. Vznikl tak hravý a zároveň stále elegantní vzor, který odpovídá snové estetice, kterou od Chiuri a Dioru dobře známe. 

Foto: archiv Harper's Bazaar US

„Kolekce Dior Chez Moi v těchto těžších časech spojuje naši potřebu elegance a komfortu,“ říká Chiuri. „Snažila jsem se vytvořit tuto řadu k tomu, aby nás doprovázela v tomto novém prozatímním stylu života, kdy je náš čas strávený na společenských akcích nahrazen chvílemi strávenými doma.“ Jestliže už vás tedy přestaly bavit klasické teplákovky a hledáte luxusní, stylovou a zároveň elegantní variantu, právě jste ji našly. 

Čtěte dál