Dior Cruise 2022: Dokonalé modely, přítomné celebrity a návod na make-up look step by step

Dior ve čtvrtek 17. června 2021 v Athénách představil svou Cruise kolekci 2022 a tuto událost si nenechalo ujít mnoho slavných jmen. Looky byly dechberoucí, ale celek dělají i menší detaily, například líčení. Jeho tajemství odhalil kreativní ředitel pro Dior make-up Peter Philips.

Foto: archiv Dior

Po několika měsících pandemie, zrušených přehlídek a místo nich online představení kolekcí, se konečně pomalu vracíme ke klasickým honosným přehlídkám. Dior ve čtvrtek 17. června 2021 představil svou Cruise kolekci 2022 a pojal to opravdu velkolepě. Maria Grazia Chiuri, kreativní ředitelka Dior, kolekci uvedla v okouzlujících Athénách, přesně v Panathenaic Stadium – místě, kde se konala první moderní olympiáda v roce 1896.

Cruise kolekce 2022

Toto historické místo báječně doplňovalo kolekci plnou krásných bohémských šatů s jemně sportovním šmrncem. Cruise 2022 si více než kdy předtím užívá svobodu pohybu. 

 

Make-up look s perlovým nádechem 

Peter Philips, kreativní ředitel pro Dior make-up, pro tuto kolekci vytvořil, jak je tomu zvykem, opět jedinečný make-up, který celý look dokonale doplňoval a podtrhnul. Jako kreativní a neobvyklý detail zvolil jemné, a zároveň výrazné perličky zakomponované do líčení očí. Jak sám říká, líčení bylo inspirováno grafickými prvky, punkem a surrealistickým uměním. 

Jak celý look vznikal? 

Pleť: 

Peter si dal za úkol dosáhnout přirozené a zářivé pleti, které docílil několika kroky. Začal Dior Prestige skincare rutinou za pomoci produktu Micro-Lotion de Rose, následně aplikoval Micro-Sérum de Rose Yeux a přípravu pleti dokončil pomocí Micro-Huile de Rose Advanced séra. Jakmile měl pleť připravenou, použil Dior Backstage Face & Body Primer 001 Universal, který zmatňuje a zároveň pleť rozzáří. Poté přišel na řadu make-up Dior Backstage Face & Body Foundation, který se dokonale přizpůsobí odstínu pleti. Nakonec vše završil trochou pudru Dior Backstage Face & Boy Powder-no-Powder. 

Oči: 

Jak se říká, oči, okno do duše, tak zde se tím Peter řídil a byly hlavním bodem líčení Dior Cruise 2022. Prvně začal na horním víčku, na které použil béžové až zlatavé tóny očních stínů z paletky 5 Couleurs Couture Cruise 2022, která byla vytvořena speciálně pro tuto kolekci. Poté přišly na řadu již perličky. Buď je Peter aplikoval po celé délce řas, nebo pouze do vnitřního a vnějšího koutku oka, případně jen jednu perličku ve vnitřním koutku oka. Perličky, ať už verze s více, či méně, krásně oko a celý make-up look rozzáří a projasní. Líčení očí dokončil použitím řasenky Diorshow Iconic Overcurl Waterproof 091 Noir/black (pouze vrchní řasy, pro přirozenější dojem) a celý look očí završil přirozeným upravením obočí pomocí Diorshow Kabuki Brow Styler. 

Rty: 

Oči byly tím hlavním v tomto Dior looku, a tak nechal Peter rty přirozené a použil pouze balzám Dior Addict Lip Glow 000 Universal Clear. 

Vlasy: 

Vlasy byly ponechané přirozeně, nebo byly sepnuté do dlouhých culíků, případně se sportovním detailem (doplňkem). 

Nehty: 

Manikúra look ničím nerušila, protože byla opět zvolena jemná verze a Peter použil pouze Dior Vernis 108 Muguet. 

 

Cara, Anya Taylor, Miranda a další... Kdo si Cruise 2022 nenechal ujít? 

Okamžik, kdy se Dior ve velkém stylu vrací ke klasickým přehlídkám, si nenechala ujít nejedna celebrita. 

Čtěte dál