Dior Beauty představuje jedinečný projekt #DIORSTANDSWITHWOMEN

Dior Beauty a Dior Parfums se opět spojují s významnými ženami a společně s nadací Charlize Theron vytvořili globální kampaň #DIORSTANDSWITHWOMEN.

Odvaha, síla, ženskost, spojenectví a vzájemná podpora. To spojuje vybrané ženy, které oslavují ženskou sílu a představují nový globální projekt francouzského domu Dior ve spojení s nadací Charlize Theron - CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project). Značka přichází se sérií inspirativních videí několika jedinečných žen pod záštitou hashtagů #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP. Každá z nich zanechala svou stopu ve světě a nyní díky tomuto projektu společně sdílí své příběhy, kterými by rády inspirovaly další ženy a dodaly jim energii bojovat. 

Dior se již několik let spojuje s mnoha významnými, silnými a empatickými ženami, které vzaly osud do svých vlastních rukou. Mezi ně patří také Catherine Dior, sestra Christiana Diora, jejíž mocná ženská povaha provází značku dodnes. To i v podobě Marii Grazie Chiuri, první ženy, která nastoupila do role kreativní ředitelky značky Dior, či žen, které značka zahrnuje do svých kampaní, jako je například inspirující a krásná Charlize Theron, jež se stala tváří parfému The J’Adore. 

Společná síla projektu #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP

Mezi ženami, které touto cestou předávají svůj pohled na svět a inspirují tak další ženy k odvaze a kroku být samy sebou a bojovat, je již zmiňovaná Charlize Theron, ale také modelka a tvář skincare a make-up kolekcí Dior Cara Delevingne, herečky Li BingBing, Golshifteh Farahani, Yalitza Aparicio, Leyna Bloom, tanečnice a choreografka Parris Goebel, fotografka Pamela Tulizo, top modelka Paloma Elsesser, pěstitelka květin obsažených v parfémech Dior Carole Biancalana či profesorka a specialistka na genovou terapii Marina Cavazzana. Každá z nich se věnuje něčemu jinému, ale všechny spojuje fakt, že přijaly svou životní cestu, včetně pozitivních i negativních milníků. Projekt #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP je vytvořen proto, aby inspiroval další ženy a dívky po celém světě a rozšířil jedinečné působení domu Dior v rámci CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project). 

Foto: Nick Pinnoy

Parfums Christian Dior X CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project) pomáhají

Dior Parfums již několik let podporuje nadaci CTAOP (Charlize Theron Africa Outreach Project), kterou herečka založila v roce 2007. Pomáhají tak společně zdravotním a vzdělávacím organizacím, které podporují mladé lidi v Subsaharské Africe. Těm v cestě k dosáhnutí svého potencionálu mnohdy stojí právě těžké zdravotní a sociální situace.

Projekt #DIORSTANDSWITHWOMEN se navíc zavázal k propagaci jejich vzdělání a k pomoci těmto mladým talentům díky stipendiu CTAOP zaměřenému konkrétně na mladé leadery zítřka, kterými jsou často i mladé ženy, jež jsou obdivovány pro jejich zapálení, odhodlanost a zapojení v místních komunitách. 

Cesta za svým snem je někdy velmi trnitá, ať už se nacházíte v jakékoliv zdravotní a sociální situaci. Podpora mladých inspirativních lidí, kteří za svou cestu bojují a mají co říci, je tedy opravdu důležitá a uvědomuje si to i dům Dior. Ten se tímto programem a spojením s CTAOP zavázal k placení školného, bydlení, knih, dopravy, počítače, individuálního vzdělávání a mentorů všem mladým leaderům zítřka, a to po celé čtyři roky. To, že tento program má smysl dokazuje i 15 mladých lidí, kteří svou cestu díky Dioru již započali a pracují na svém univerzitním vzdělání. 

Představujeme několik žen, které se do projektu #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP zapojily: 

Ashlee George & Lorrie Fair Allen

Yalitza Apariciio

Carole Biancalana

Leyna Bloom

Marina Cavazzana

Parris Goebel

Pamela Tulizo 

Čtěte dál