Diane von Furstenberg vytvořila jedinečnou kolekci s H&M HOME

Jestliže máte rádi jedinečnost, styl, výrazné barvy a potisky, rozhodně vám nesmí uniknout nová hravá spolupráce návrhářky Diane von Furstenberg a H&M HOME, která vám dodá sebevědomí a vašemu domovu novou pozitivní dávku energie!

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Ikonická belgická návrhářka Diane von Furstenberg je známá pro své kreativní pojetí barev a vzorů. Proslavila se v 70. letech, a to především v roce 1974, kdy představila své ikonické zavinovací šaty. „Když jsem vyrůstala, netušila jsem, co bych chtěla dělat, ale zároveň jsem věděla, jaká žena chci být - žena ve vedení. A touto ženou jsem se stala díky mým šatům. A díky těmto šatům se i další ženy staly ženami ve vedení. Tak když se mě někdo zeptá, pro koho navrhuji oblečení, vždy odpovím - pro ženy ve vedení,“ svěřila se Diane von Furstenberg.

Tentokrát se ale pustila do jiných návrhů, než jsme běžně zvyklí. Rozhodně se však máme na co těšit! Spojila se se značkou H&M Home a vytvořila speciální kolekci výrazných bytových doplňků, které vašemu domovu dodají neuvěřitelnou energii! Váš domov o vás vypovídá mnohé, zařiďte si ho tedy do posledního detailu.

„Jediné pravidlo interiéru je, aby vás vyjadřoval a zkrátka jste se v něm viděli, odrážel vás samotné. Doma byste se měli cítit neskutečně spokojeně a uvolněně,“ říká Diane.

Kolekci dohromady tvoří 31 produktů, které vynikají výraznými potisky a sytými barvami. Tyto doplňky ve vašem domě nikdo rozhodně nepřehlédne a dodají mu novou, pozitivní energii a moderní šmrnc. A vám více sebevědomí!

Foto: archiv H&M

Mezi klíčové kousky patří osobité oranžové skleněné vázy, jedinečné šálky na espresso i s podtácem na pohodlné přenášení na letní terásku, luxusní vonné svíčky či dokonce měkoučký župan na pohodlné povalování na gauči s ranní kávou či na večerní chvilky plné relaxu. Jestliže máte rádi obrazy a různé plakáty, udělá vám radost, že se na ně zaměřila i Diane a vytvořila plakáty s mocnými poselstvími, jež vás povzbudí kdykoliv o ně zavanete okem. Samozřejmě nechybí polštáře, které Diane navrhla ve vzoru zebry a leoparda. Ve stejném potisku najdete i vlněné deky, které jsou navíc v oranžové a fuchsiové barvě, jež vám vnesou do vašeho domu pulzující a pozitivní energii. Trochu netradiční kombinace, že? Rozhodně si tyto výrazné kousky ale zamilujete, stejně jako my a Diane. 

„Osobně miluji zvířecí potisky - zebra je velmi DVF - a pak pulzující oranžovou a růžovou, ale jednoduchá černá a bílá je dokonale elegantní. Celá kolekce je úžasná a už se nemůžu dočkat, až ji s vámi všemi budu moci sdílet,“ řekla Diane von Furstenberg. 

Kolekci Diane von Furstenberg x H&M HOME si budete moci zakoupit online na www.hm.com, a to od 16. dubna 2021! 

Čtěte dál