Dezinfekce jako stylový doplněk

Pojďme si zachovat tvář a čistit ruce sice důkladně, ale také stylově.

Foto: archiv PR

Našli jsme dezinfekční gely a krémy, které jsou účinné, ale kromě toho se také hodí do té nejluxusnější kabelky a nemusíte se stydět je vytáhnout ani v té nejlepší společnosti. Dokud je povoleno se scházet...

Haan
Foto: archiv PR
Haan

Čisticí sprej na ruce s antibakteriálním účinkem od Haan můžete mít v pěti různých vůních. Jeho použití je jednoduché, jen nastříkáte na ruce a je to. Dlaně nezůstávají lepkavé, sprej se ihned vstřebá. Kromě toho vydrží dvakrát déle než klasické antibakteriální gely. Navíc 20 procent z ceny jde na výstavbu studní v Africe. Tento must-have prodávají parfumerie Fann od 20. března za 149 Kč.

Byredo
Foto: archiv PR
Byredo

Antibakteriální gel se svěží květinovou vůní a obsahem alkoholu nabízí praktický způsob, jak si "umýt" ruce a zbavit je mikrobů a bakterií i v případě, že není k dipozici voda. Obsahuje hydratační složky, díky kterým je pokožka po použití gelu čistá a bez pocitu vysušení. K dostání v několika různých voňavých variantách. Vyjde na 650 Kč.

Aesop
Foto: archiv PR
Aesop

Gel s aromatickou vůní mandarinkové kůry, rozmarýnu a cedru ruce během chvilky díky obsahu alkoholu vyčistí, a kromě toho obsahuje také hydratační složky, díky nimž je pokožka po použití čistá bez pocitu vysušení. Je tedy vhodný i k velmi častému použití. Koupíte za 240 Kč.

Dr. Bronner's
Foto: archiv PR
Dr. Bronner's

Přírodní antibakteriální čistič na ruce voní po levanduli a čistí díky alkoholu získanému z fair trade vypěstované cukrové třtiny. Likviduje viry a bakterie na kůži, ale přitom nenarušuje ani nepoškozuje přirozenou bariéru pokožky. Velmi rychle se vstřebává. Pořídíte za 199 Kč.

Grown Alchemist
Foto: archiv PR
Grown Alchemist

Obsahuje 70 procent alkoholu z přírodní cukrové třtiny, což vás ochrání před nežádoucími bakteriemi, a díky kyselině hyaluronové zůstanou ruce hydratované a hezky hebké. Jde navíc o jemnou mlhu, která je na kůži velmi příjemná a nelepí. Stojí 780 Kč.

Margaret Dabbs
Foto: archiv PR
Margaret Dabbs

Tento gel má silný antibakteriální účinek a zároveň vyživuje. Je totiž obohacený o vzácný olej emu a extrakty z leknínů. Kromě toho také kůži zklidňuje, intenzivně čistí a osvěžuje kůži. Prodává Fann za 390 Kč, k dispozici je i větší balení s 200 ml za 890 Kč.

Čtěte dál