Dermokosmetická inovace s duálním účinkem pro obnovu pleti a vyplnění vrásek

Eucerin®, expert na medicínskou péči o pleť, představuje inovaci v oblasti péče o pleť: Eucerin® Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum.

S inovativním dvoukomorovým systémem aplikace je výrobek značky Eucerin® prvním kombinovaným produktem s bezoplachovou peelingovou složkou a anti-age pečující složkou, který díky tomu přináší jak účinné zjemnění povrchu pleti, tak i vyplnění vrásek. Jemné složení s prokázanou účinností viditelně zlepšuje povrch pleti a během spánku působí i na ty nejhlubší vrásky.

Foto: archiv Eucerin

Toužíte-li po hladší a mladě vypadající pleti, dermatologické ordinace vám mohou nabídnout dvě oblíbená řešení s prokázanou účinností – chemický peeling a injekce kyseliny hyaluronové. Proto se Eucerin® inspiroval jejich principy a vytvořil nový anti-age dermokosmetický výrobek s duálním účinkem pro každodenní použití: Eucerin® Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které obsahuje složky s peelingovým účinkem pro hladší a zářivější pleť a sérum s kyselinou hyaluronovou pro vyplnění linek a vrásek.

Foto: archiv Eucerin

Obnova pleti a vyplnění vrásek v jednom

„S rostoucím věkem se začíná zpomalovat process obnovy naší pleti. Proto se pleť již nedovede účinně zbavovat odumřelých kožních buněk a její povrch zůstává na dotek hrubý a získává unavený vzhled. Zralá pleť navíc ztrácí pružnost a schopnost produkovat potřebné množství kyseliny hyaluronové, která zajišťuje vypnutí pleti,“ vysvětluje Anne-Marie van Geloven, International Senior Medical Manager značky Eucerin®. „Neustále pracujeme na vývoji zlepšených a účinných inovací a všimli jsme si, že spotřebitelé chtějí výrobek, který podporuje process regenerace pleti a současně působí proti vráskám. Proto jsme vyvinuli Eucerin® Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a jsme velmi nadšeni, že jej nyní můžeme uvést na trhy po celém světě.“

Foto: archiv Eucerin

Nový AHA komplex a gelové hyaluronové sérum pro duální účinek

Inspirován dvěma klíčovými dermatologickými řešeními – peelingovým komplexem AHA kyselin pro obnovu pleti a vyplňujícím účinkem kyseliny hyaluronové – je nové Eucerin® Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum prvním omlazujícím kosmetickým výrobkem značky Eucerin® s duálním účinkem.

Bílá komora obsahuje nový komplex AHA kyselin s kyselinou glykolovou a kyselinou mléčnou. Tyto vysoce účinné složky zajišťují peelingový efekt (exfoliaci pleti) a podporují obnovu kožních buněk. Výsledkem je hladší a zářivější pleť. Tato komora obsahuje také glukonolakton, jemnou peelingovou složku, která do pleti proniká postupně a podporuje její přirozený proces obnovy. Glycin saponin, další složka bílé komory, stimuluje v kožních buňkách jejich vlastní produkci kyseliny hyaluronové.

Druhá, stříbrná komora výrobku obsahuje transparentní gelové sérums kyselinu hyaluronovou, jehož lehká konzistence vytváří pocit svěžesti. Gel obsahuje dva různé typy kyseliny hyaluronové, které účinkují v různých vrstvách pleti: zatímco vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí na jemné vrásky v horních vrstvách epidermis, nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami (v porovnání s vysokomolekulární) proniká do hlubších vrstev pleti, kde vrásky vznikají.

Čtěte dál