Denim trendy

Kupte teď, noste celou nadcházející sezonu! Představujeme vám džíny ve všech nejžhavějších současných podobách.

Foto: IMAXtree

Bílé nebo béžové
Foto: IMAXtree

Hit minulé sezony pokračuje a vy jej můžete směle převézt do chladnějších dnů tohoto roku. Světlé odstíny vypadají fantasticky, když je kombinujete s dalšími neutrálními odstíny. Spolu s krémovou, béžovou nebo hnědou působí lehkým a elegantních dojmem. 

Baggy
Foto: IMAXtree

Jsou vyšší, ale nemusí nutně sedět vysoko v pase. Širší nohavice se u kotníků zase zužují, tudíž působí jemnějším dojmem než boyfriend džíny. Nechejte je ultra dlouhé nebo ohrňte ke kotníkům. 

Rovné
Foto: IMAXtree

Uvolněná verze a kompromis mezi výstřednějšími variantami vypadá letos zase cool. Oblečte si je například s kovbojskými botami. 

Do zvonu
Foto: IMAXtree

Retro ozvěna je stále v kurzu. Zkrácená verze ke kotníkům nebo prodloužená délka překrývající vysoké podpadky. Noste je klasicky světle modré i tmavé indigo. 

Široké
Foto: archiv Levis

Když široké, tak ultra široké! Opět můžete volit mezi variantou na zem nebo ke kotníkům. Nosí se i barevné varianty. Například růžové. 

Nová klasika
Foto: IMAXtree

Super ženská silueta vycházející z klasických Levi’s 501. Kopírují postavu, ale nejsou to „elesťáky". Tenhle střih je nyní nejvíc trendy a definitivně nahradil slimky. 

Montérky a overaly
Foto: IMAXtree

Viditelně prošívané široké nohavice připomínající tátovy pracovní kalhoty nebo rovnou džínový overal inspirovaný leteckou kombinézou. Přidejte lodičky nebo výrazné boty na podpadku. Síla kontrastu zde funguje skvěle. 

Čtěte dál