Dejte svým zubům luxusní péči a vyhrajte!

Složení nové zubní pasty od Oral-B posiluje zubní sklovinu a je šetrnější k dásním! Vyzkoušejte tuhle novinku a vyhrajte elektrický zubní kartáček.

Foto: archiv Oral-B

Chcete něco udělat pro zdraví svých zubů? Nová zubní pasta Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair představuje špičku v rutinní péči o chrup. Obsahuje jedinečnou technologii ActivRepair a díky tomu ničí škodlivé bakterie nebo omezuje podráždění. To ale není vše, zubní sklovinu obnovuje už po 2 týdnech používání! Navíc má jemnější příchuť a hladkou konzistenci. Vaše zuby si pravidelnou očistu doslova užijí!

Chcete tuhle novinku vyzkoušet?

Vyplňte přihlašovací formulář, který až do 10. Července najdete na stránce Oralb.jenprozeny.cz (pravidla akce tamtéž). Vybíráme 100 testujících, kteří získají novinku Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair a druhou pastu podle svého výběru zdarma. Vybraní testující obdrží přípravek poštou. Po dobu 3 týdnů ho budou alespoň dvakrát denně používat. Nakonec vyplní online dotazník, ve kterém vyjádří své zkušenosti.

Vyhrajte elektrický zubní kartáček Oral–B

Proč byste ho měla chtít? Protože kulatá hlava Oral–B kopíruje tvar každého zubu, takže vyčistí chrup mnohem lépe než běžný manuální zubní kartáček. A díky zaoblenému konci vláken je přístroj šetrnější také k dásním! Soutěžte o elektrické zubní kartáčky Oral–B na oralb.jenprozeny.cz!

 

 

Čtěte dál