Dejte sbohem zničeným vlasům!

Každá žena sní o krásných dlouhých a zdravých vlasech, které nikdy nevyjdou z módy. A tak se o ně s láskou a pečlivostí stará. Hýčká každý pramínek, vlasy hydratuje a šetrně vysouší. Vlasy tuto péči zpravidla oplácejí. Přesně tak, jak je v jejich silách. Přesto se většina žen dočká nemilé informace při návštěvě kadeřníka, že i přes veškeré jejich síly je třeba „zastřihnout“ délku, kvůli zničeným konečkům. Právě proto přichází Kérastase s řešením!

Foto: Benedikt Renč

Koučingový program pro rychlejší růst silných vlasů

Seznamte se s revoluční řadou Résistance Extensioniste od Kérastase – programem na míru, který podporuje rychlejší růst krásně zdravých vlasů, bez nutnosti zastřihávat délku. Odteď se kadeřnických nůžek bát nemusíte!

Foto: archiv Kérastase

Šamponová lázeň Bain Extentionistepodporující délku využívá komplex Creatin R pro posílení vnitřní struktury vašich vlasů a pro obnovu dokonalé kondice vlasového vlákna.

Lehká Péče Fondant Extentioniste na posílení délky vlasů je obohacená    o komplex Creatin R a kyselinu maleinovou. Látka s posilujícími účinky proniká do vlákna a uzavírá kutikulu.

Hloubková Péče Masque Extentioniste dopřeje vlasům regeneraci a posílí konečky vlasů. Obsahuje komplex Creatin R pro posílení vnitřní struktury vlasů a kyselinu maleinovou pro uzavření kutikuly.

Vlasové Sérum Extentioniste na stimulaci vlasové pokožky se aplikuje ke kořínkům, aby podporovalo růst vlasového vlákna a obnovilo jeho kutikulu. Obsahuje ceramidy, které působí na povrchu a chrání vlas během růstu. Od samého začátku používání spouští růst silnějších a lesklejších vlasů.

Finální péče Extensioniste Thermique je termoochranná finální péče. Chrání vlasy před teplem, posiluje vnitřní strukturu a obnovuje dokonalou kondici vlasového vlákna. Díky taurinu, který je v produktu obsažen, je vlasové vlákno zpevňováno zevnitř a vlasy jsou tak účinně chráněny proti lámavosti.

Foto: Benedikt Renč

A výsledky vašeho tréninkového plánu?

Vlasy jsou viditelně zdravější, posíleny od kořínků po konečky a zrychlí se jejich přirozený růst až o 4 cm za 3 měsíce.

Foto: Benedikt Renč

Chcete získat kompletní koučingový program pro růst krásně dlouhých a zdravých vlasů? Zúčastněte se SOUTĚŽE na našem Facebooku a VYHRAJTE!

Čtěte dál