Ďábelský podzimní look

Dior představil make-up kolekci, která překypuje sex-appealem a humorem.

Foto: archiv Dior

„Christian Dior je spojován s „femme-fleur“, a to po právu. Byl však také odvážným návrhářem. Vynikal v odívání svých zákazníků do andělské růžové, ale miloval i toxickou a zároveň absolutně neodolatelnou oranžovou“, vysvětluje Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior Make-upu. „Miluji flirtující a svůdnou stránku Dior ženy.“

Tato radostně ďábelská kolekce obsahuje planoucí oranžové odstíny, divoké měděné barvy a pekelně žhavou lávu... Je to škála, jež představuje portrét výbušné, planoucí ženskosti, včetně prozářené pleti. Peter Philips celou kolekci popisuje takto: „Je to zažehnutí Vašeho vnitřního světla“.

Rouge Dior
Foto: archiv Dior
Rouge Dior

Rouge Dior se pyšní šesti novými odstíny:

Devilish Nude – broskvová s vintage nádechem. On Fire - vulkanická oranžová ve stylu Studia 54. Matte Kisss - představuje ďábelskou matnou červenou. Rouge en Diable - vzrušující odstín bordó. Furious Matte – fíková hnědá je plná sex appealu a Dark Devil je alová, jež zkoumá temnou stránku krásy.

Couleurs
Foto: archiv Dior
Couleurs

Couleurs, ikonická paletka očních stínů domu Dior, si užívá podzimních kontrastních barev a rudého nádechu kolekce. Na výběr jsou dvě kouřové paletky. Devilish odhaluje růžovou barvupro rozjasnění, elegantní hnědá dodává strukturu očím, fialová a zlatá je elektrizují. Volcanic je založená na oranžovév odstínu lávy v kontrastu k chladnějšímu barevnému schématu kouřových šedých a hnědých odstínů.

Diorskin Nude Luminizer
Foto: archiv Dior
Diorskin Nude Luminizer

Diorskin Nude Luminizer byl vytvořen tak, aby byl vhodný pro každý tón pleti. Přichází s více odstíny, efekty a ve škále od platinové růžové, velmi zářivé nude a v odstínech zlatavé oranžové. Nová hologra cká varianta přináší jedinečné prozáření jako dotek světla na obličejových konturách.

Dior Vernis
Foto: archiv Dior
Dior Vernis

Dior Vernis je vždy v popředí barev, pro tento podzim se poddává pokušení Rouge en Diable, láká nás šedou v odstínu střelného prachu Trigger, flirtuje bez ostychu s Devilish Cute a dopřává nám žhavou oranžovous názvem Hot.

Čtěte dál