Cvičte podle stejné aplikace jako modelky Victoria’s Secret

Drahý trenér není potřeba, stačí si stáhnout aplikaci!

Foto: Getty Images

Přehlídka Victoria’s Secret 2018 se blíží a tak není divu, že jsou modelky zaneprázdněné přípravami. Mnoho andílků nedá dopustit na fitness metody newyorského osobního trenéra Stephena Pasterina. Podle jeho aplikace P.Volve formují svá těla například Nadine Leopold, Blanca Padilla, Devon Windsor, Romee Strijd a Hannah Ferguson!

Modelka Nadine Leopold prozradila, jak jí cviky podle P.Volve pomáhají udržet si skvělou fyzičku: „Se Stephenem spolupracuju už dva roky a na jeho metody nedám dopustit. V tuto chvíli se připravuju na přehlídku Victoria’s Secret, proto mám lekce dvakrát denně.“ Leopold praktikuje cviky, které jsou cíleny na posílení hluboko ukrytých svalů, a posiluje partie, jejichž zpevnění se jinak dosahuje velmi obtížně. „Stephenova metoda kompletně změnila mé tělo. Je skvělá, protože díky ní jsou svaly dlouhé a jemně vyrýsované, vůbec ne vystouplé a příliš nápadné. Je to ideální posilování pro ženy,“ doplňuje Leopold. Posilování podle P.Volve využívá malé, drobné pohyby a vyhýbá se klasickým klikům a squatům.

Foto: Getty Images

Platforma P.Volve nabízí jak klasická videa, tak mobilní aplikaci. Dát si do těla tak můžete opravdu kdekoliv a kdykoliv, což oceníte především, když často cestujete. Lekce lze filtrovat podle několika kritérií, například podle fyzičky či tělesného typu, délky trvání nebo i podle dostupného vybavení.

Foto: Getty Images

Čtěte dál