Cosmopolitan Beauty Awards 2019 zná své vítěze!

Známe vítěze již čtvrtého ročníku Cosmopolitan Beauty Awards, soutěže o nejlepší kosmetický přípravek na českém trhu.

Vítězové byli vyhlášeni ve středu 19.6. na Cosmo party v pražském Soho. Do soutěže bylo nominováno bezmála 400 kosmetických přípravků a nástrojů v 11 kategoriích. O vítězích rozhodovaly svými hlasy v on-line hlasování čtenářky časopisu Cosmopolitan. Letos se jich zúčastnilo rekordních 42 917.

Foto: archiv Cosmopolitan

Vítězové jednotlivých kategorií mohou používat pro označení vítězných produktů logo Vítěz Cosmopolitan Beauty Awards 2019. Seznam vítězných přípravků vyšel v červencovém Cosmopolitanu a visí také na www.cosmoba.cz.

Čtenářky za své hlasování vyhrávaly po dobu tří měsíců nominované kosmetické přípravky. Tři z nich pak získaly pobyt u moře pro dva od CK Blue Style, mobilní telefon Honor 10 Lite, poukázku na spodní prádlo Lisca a voucher na masáž v salonu Sabai.

Slavnostního vyhlášení výsledků v restauraci Soho se zúčastnily celebrity z řad hereček, zpěvaček a influencerek, například Sharlota, Victoria Velvet, Petra Nesvačilová, Petra LovelyHair, Naomi Adachi nebo Veronica Biasol. Večerem provázela moderátorka Lucie Špaková.

Cosmopolitan Beauty Awards je soutěž o nejlepší kosmetický přípravek na trhu, kterou pořádají národní edice Cosmopolitanů po celém světě.

Jak to na akci probíhalo, se podívejte zde:

 

Čtěte dál