Co snídají slavné modelky?

Co jedí světové krásky nejraději ke snídani? Budete překvapeni!

Také večer usínáte a těšíte se na to, co si dáte další den ke snídani? Pro nás jsou snídaně chvilkou, kterou máme jen pro sebe, ještě než začne další hektický den. A obliba snídaní je nejspíše univerzální záležitostí. Instagram máme plný krásně vypadajících smoothie, nazdobených kaší, dokonale naaranžovaného ovoce a hrnečků s matcha latte

Jeden by řekl, že světové supermodelky budou po ránu jíst přesně tak. A k tomu ještě proteinový shake, protože udržovat se nejkrásnější na světě a mít tělo polobohyně je nesnadný úkol, který vyžaduje dennodenní odříkání. 
Překvapivě ale na talířích žen vládnoucích módním molům najdete pořádnou, klasickou snídani plnou proteinů. Nechybí samozřejmě ani ovoce, sklenice vody a občas i nějaké to smoothie. Ale důraz kladou na to, jak moc důležité jsou velké a vydatné snídaně. Slanina, vajíčka, velká lžíce arašídového nebo mandlového másla a k tomu černá káva nebo bagel. Tohle všechno rozhodně najdete na jejich talířích. 
Jedno ale mají společné - ráno si neodříkají. A proč také! Vždyť na náročný den se musí jít s plným žaludkem. Ať už máte raději sladké nebo slané, modelky radí, hlavně si dejte to, co vám chutná. 

Co jedí světové krásky nejraději ke snídani? 

Čtěte dál