Co prozradila rychlá zpověď známých českých obdivovatelek italského domu Bulgari?

Jitka Schneiderová, Eva Doležalová a Nikol Švantnerová jsou úspěšné ženy a zároveň i obdivovatelky italské klenotnické značky Bulgari. My jsme měli možnost je podrobit krátkému "výslechu". Co vše nám prozradily?

Bulgari je celosvětově známý italský šperkařský dům, který nemusíme dlouze představovat. Má mnoho obdivovatelů a v České republice mezi ně patří mimo jiné Jitka Schneiderová, s kterou značka dlouhodobě spolupracuje, dále Eva Doležalová a Nikol Švantnerová. My jsme si nemohli pomoci a trochu je vyzpovídali. Co nám prozradily?

Jitka Schneiderová:

Foto: archiv Bulgari

Šperky jsou okrasou každé ženy. Kterým dáváte přednost? Minimalismus či extravagance? Proč?

Já jsem už roky zakoukaná do nádherných šperků Bulgari. Mám to štěstí, že na velké společenské akce můžu tyto skvosty nosit. A tam miluju extravaganci. V životě nosím spíše jednoduché a jemnější šperky, vzhledem i k mé práci. 

Máte speciální beauty rituál den před významnou akcí či natáčením?

Snažím se o sebe pravidelně pečovat a starám se o to, abych se cítila dobře. Maximálně si večer před akcí nebo focením dám hydratační masku na obličej. Ale žádné krémy a procedury nezachrání to, co vyzařujete. Jak se cítíte a žijete se značí i ve tváři. 

Jaký je váš názor na estetické invazivní zákroky?

Ať si každý dělá, co chce a co potřebuje. Dokáže se stárnout s grácií a inteligentně. Pár příkladů vidím. Jak už k tomu každá žena přistupuje, je jen její věc.

Eva Doležalová:

Foto: archiv Bulgari

Co nesmí chybět v dokonalém podzimním outfitu? 

Velké roláky, Hermès semišový klobouk, lehce oversized panské kabáty, kozačky Ganni, a hlavně ke všemu mé Bulgari kousky. 

Máte speciální beauty rituál před významnou akcí či focením? 

Rituál mám stále stejný. Používám jen Augustinus Bader z Ingredients Store. Nejdřív čisticí gel, pak face oil a samozřejmě signature duo krémů podle potřeby pleti. Celý život jsem hledala vhodnou kosetiku bez parfemace a konečně jsem ji našla. Jejich body produkty jsou také skvělé. 

Herečka, modelka, režisérka. Bez čeho si nedovedete váš život představit a proč? 

Režie. Herectví se již tolik nevěnuji a všechen čas dávám do režie a mých filmů. Za kamerou se cítím svá a takto jsem se předtím v ostatních povoláních ještě necítila. Teď jsem také začala režírovat americké i evropské reklamy se Stink Films. Také mě moc baví. 

Nikol Švantnerová:

Foto: archiv Bulgari

Jak se udržujete ve formě? 

Snažím se pravidelně sportovat, miluji běh a pokud to jde, jím aspoň trochu zdravě. 

Máte speciální beauty rutinu den před významnou akcí či focením? 

Večer vana, peeling, natřít se olejíčkem od hlavy až k patě, poté maska a pořádný spánek.

Díky vaší práci měníte look i z hodiny na hodinu. Jaké líčení a outfit jsou vaše nejoblíbenější a proč? 

Paradoxně mám nejraději přirozenější líčení, spíše oči než rty, rozpuštěné lehké vlny ve vlasech a pohodlný outfit, nejlépe tenisky. Nicméně když mám možnost obléknout nějaký krásný fashion kousek, vždy si to užívám, je super být pokaždé jiná.

Party na počest B.zero1 Rock

Se všemi třemi úspěšnými ženami jsme se potkali na party ku příležitosti představení kolekce Bulgari B.zero1 Rock, která probíhala v rámci doprovodného programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Jestli vám momentky z této velkolepé party na našich sociálních sítích utekly, prohlédněte si naši galerii. Dýchne na vás rocková atmosféra, s níž je tato kolekce šperků spojena.


Nezkrotné Bulgari s rockovým nádechem

Kolekce B.zero1 Rock oslavuje silného a nezkrotného ducha této římské klenotnické značky, jejíž historie je neoddělitelně spjata s okouzlujícím rozkvětem města Říma. Je inspirovaná legendárním „obojkem“ Bulgari Tubogas s cvočky z osmdesátých let a kombinuje nadčasové žluté zlato s diamanty a experimentuje s technologií vstřikování černé keramiky do okrajů ve verzi z růžového zlata. 

Čtěte dál