Co obout první jarní dny?

Hned jak vysvitne sluníčko, nazujeme dřeváky a sandále a až do konce léta je nesundáme.

Letos se kromě klasických sandálků a pantoflí hlásí o vaši pozornost ještě další dva trendy z oblasti obutí - dřeváky a mohutné páskové sandále. Ani si nemusíme připomínat, jak jsou móda a trendy nevyzpytatelná dvojka. Věci, po nichž právě teď toužíme, bychom si do skříně ještě před pár měsíci rozhodně jen tak nenastěhovali. Nejinak tomu je i tentokrát. 

Tak ale zkrátka koloběh módy funguje. Věčně nenáviděné a zatracované Crocs jsou teď jedněmi z nejoblíbenějších bot. Jejich nošením totiž dáváte najevo, že nepotřebujete, aby vaše oblečení křičelo o pozornost k tomu, abyste byli cool. Podobné to je nyní i s ponožkami v sandálech. Na porušování roky zavedených zákonů estetiky je třeba sebevědomí a styl, což právě tato kombinace nutně vyžaduje. Jinak budete působit přesně tak, jak si nepřejete. Právě teď jsou kousky, jenž ještě nedávno signalizovaly lenost a rezignaci na dobrý vkus, v kurzu. 

Touha po komfortu se volně přenáší do ulic, jarní módu tak berte s nadsázkou. Cottage core je zpět a aplikuje se nejen na naše obydlí, ale také na naše šatníky. Na jaře se nesmíte moc snažit, ale zároveň byste neměli vypadat, že jste během lockdownu naprosto ztratili cit pro socializaci. Jednoduše noste, co je vám pohodlné a kombinujte své outfity zcela intuitivně. Žádné pouhé kopírování instagramových hvězd, jen čistá inspirace a promítání vlastního já do každé vaší módní kreace. Pokud se už jarního obutí nemůžete dočkat, doporučujeme následující kombinace zkoušet už nyní doma. 

Jaké boty budou toto jaro otáčet naším světem? 

Čtěte dál