Co musíte ulovit v srpnových slevách: Dlouhé květované šaty

Až přijde babí léto, obléknete k nim křivák a perka a máte perfektní „transitional look“. To zní jako další důvod k nákupu, ne? Podzimní oděv pořízený v letním výprodeji = win win situace!

Foto: IMAXtree

Stále nejste o koupi šatů v tomto stylu přesvědčená? Pak se musíte podívat na klip k písni Hunger od Florence + The Machine a garantujeme vám, že následně o dokonalých, splývavých, květovaných šatech nebudete moci přestat snít.

I v případě, že vám bohémštější styl není vlastní, postačí minuta sledování Florence Welch a její podmanivé nonšalance, s jakou šaty sahající ke kotníkům nosí, a hned vám bude jasné, že jedny takové prostě musíte mít. 

Nevtíravě ženské, ležérně ladné, vyhotovené z lehoučké látky, která se smyslně vlní, když jen tak pro radost začnete tančit na oblíbenou písničku ve vteřině, kdy ji zaslechnete hrát z playlistu na Spotify… Nezní to jako popis oděvu, který by ve vašem šatníku neměl chybět? A poslední stín pochybnosti zaplaší nabídky v letních slevách.

P.S.: K brouzdání e-shopy si pusťte nové album Florence + The Machine, High As Hope. Je úžasné od první do poslední noty a vyvolá příjemnou nostalgii, takovou, jakou mívají podvečery na konci léta. Takovou, jaká bude vyzařovat z vašich květovaných šatů zkombinovaných s koženou bundou, až je obléknete v první zářijové dny. 

Čtěte dál