Co je doma, to se počítá

To nejlepší, co si aktuálně vzít na sebe.

"Mikina je nová černá,” prohlásila u svého nedávného příspěvku na svém instagramovém účtu dánská stylistka Pernille Teisbaek. A my se pod to podepisujeme. Být celé dny doma si vyžaduje svou speciální kulturu, a to i v případě, když jste single. A protože momentálně není jisté, jak dlouho tento stav bude trvat, pojďte si to udělat hezčí.
 
Máme pro vás několik tipů, v čem se v dané situaci budete cítit pohodlně i stylově. Pozvedněte mikinu a tepláky na vyšší level. Proslulá módní sloupkařka Diana Vreeland by nejspíš ve své rubrice Why Don’t You…? prohlásila něco jako „Proč byste si neoblékla ke své teplákové soupravě perly?!” Místo županu si oblečte kimono, hedvábný pyžamový set nebo ležérní pánskou košili. Takhle vás nezaskočí ani nečekaný video hovor. 
 
Připravili jsme pro vás několik tipů na nejlepší domácí kousky, a navíc převážně od lokálních prodejců. Protože co je doma, to se…
 
Některé značky fungují klasicky online, jiné momentálně prodávají skrze komunikaci přes Instagram. Neváhejte je oslovit a podpořit. 

Čtěte dál