Čím víc nenávisti nosíš, tím méně ti na ni záleží

Nicki Minaj, Gucci Mane, Bella Thorne, Tommy Dorfman a další se postavili za HAɄTE COUTURE značky Diesel. Nová kampaň se spouští právě teď!

Foto: archiv Diesel

Každý z nás se někdy stal obětí negativity a kritiky na sociálních médiích. Cokoli děláte on-line, může vždy od někoho vyvolat kritiku. A když vás zasáhne neoprávněná nenávist, většina z nás ustoupí. Ale schovávat se a klesat na mysli nikomu nepomůže.

Pravdou je, že čím více nenávisti vás ze strany druhých zasáhne a přistoupíte-li k ní s ironií a nadsázkou, tím méně vám taková nenávist může ublížit. A proto Diesel spouští Haute Couture. Jedinečnou kampaň a kolekci navrženou přesně pro tento účel: odzbrojit nenávist.

Foto: archiv Diesel

A kde jinde začít než u toho, co Diesel zažil na vlastní kůži? Vybrané nenávistné komentáře, které si Diesel napříč léty vysloužil, jako například „Diesel je mrtvý“ a „Diesel už není cool“, s hrdostí přetvořil v jedinečné kousky své podzimní kolekce.

A protože nikdo není vystaven nenávisti tolik, jako slavné osobnosti a lidi, které sledujeme na sociálních sítích, startuje Diesel tuto kampaň se skupinou polarizujících světově známých osobností jako Nicki Minaj, Gucci Mane, Bella Thorne, Bria Vinaite, Tommy Dorfman, Miles Heizer, Yovanna Ventura, Barbie Ferreira, Yoo Ah-In a Jonathan Bellini, aby tak mohl doručit důležité poselství: „Čím více nenávisti nosíš, tím méně ti na ni záleží.“

Foto: archiv Diesel

Vybrali si ty nejhorší komentáře, jaké kdy dostali, a pro každého z nich navrhli exkluzivní kousky Haute Couture. Nicki Minaj někdo nazval „parchantem“. Gucci Mane si vyslechl „Jdi do prdele, podvodníku.“ Bellu Thorne někdo nazval „děvkou“. A Tommymu Dorfmanovi zase řekli, že je „teplouš“. Všechny tyto komentáře najdete v limitované edici Haute Couture, která bude dostupná od 20. září v Diesel stores v Praze na Pařížské 28 a OC Chodov.

Tato nová kapitola komunikace značky Diesel začíná a žije tam, kde se rodí nenávist: on-line, většinou na sociálních médiích. V sérii přizpůsobených videí pro každého člena tohoto hvězdného obsazení je vidíte, jak tančí a ironicky oslavují nenávist, kterou zažili, aby pomohli světu prožít poslání kampaně z první ruky.

Čtěte dál