Čím si připít na Valentýna?

Jednoznačně bublinami!

Foto: archiv

Bublinek není nikdy dost a champaňské nebo sekt jsou povoleny pít po celý den. Takže ať už svátek zamilovaných slavíte nebo ne, je to ideální příležitost pro to, abychom si s nimi připili. 

Moët & Chandon
Foto: archiv PR
Moët & Chandon

Přední světový výrobce šampaňského, představuje limitovanou sběratelskou edici Rosé Impérial „Living Ties“. Tímto počinem vyzdvihuje ikonický symbol značky – černou stuhu, která zdobí lahev Rosé Impérial. Design „Living Ties“ koketně a hravým způsobem reinterpretuje klasické rozlišovací znaky šampaňského domu v současném stylu.

Seženete jej za 1259 Kč.

Mumm
Foto: archiv PR
Mumm

Elegantní růžové šampaňské Mumm Le Rosé bylo poprvé představeno v roce 1958 na festivalu v Cannes a dodnes patří k nejpopulárnějším růžovým šampaňským na světě. Dominují v něm odrůdy Pinot Noir a Chardonnay s přidáním Pinot Meunier. Má jemnou lososově růžovou barvu a bohaté perlení. Vůni lesních plodů doplňují příjemné tóny červeného grapefruitu, jahod, třešní a červeného rybízu s lehkými tóny karamelu a vanilky. Le Rosé se vyznačuje delikátní a svěží chutí.

Seženete jej za 1299 Kč.

Veuve Clicquot
Foto: archiv značky
Veuve Clicquot

Svou oranžovou etiketou je toto víno známé po celém světě. Typické, dokonale vyvážené šampaňské složené z Pinot Noir, které je doplněné elegancí Chardonnay a ucelené Pinot Meunier.

Seženete jej za 1049 Kč.

Rotkäppchen
Foto: archiv PR
Rotkäppchen

Nechte se hýčkat bublinkami sektu Rotkäppchen Demi Sec, jehož ovocné tóny podtržené intenzivním perlením tvoří vzrušující chuťový zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat. Znalci si tento sekt vychutnávají už více než 160 let.

Seženete jej za 99, 90 Kč.

Čtěte dál