Cílené řešení příčiny vzniku hyperpigmentace

Nové výrobky Eucerin®Anti-Pigment pro sjednocenější tón a zářivější vzhled pleti.

Eucerin uvádí na trh inovativní, celostní systém péče proti hyperpigmentaci pleti se svojí novou patentovanou účinnou látkou - thiamidolem. Thiamidol je výsledkem 10 let výzkumu a vývoje v laboratořích společnosti Beiersdorf a bojuje proti hyperpigmentaci přímo u příčiny jejího vzniku - zmírňuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Klinické testy prokázaly první viditelné výsledky již po dvou týdnech používání nově vyvinutých výrobků Eucerin®AntiPigment. Pleť s projevy hyperpigmentace začíná získávat rovnoměrnější a zářivější vzhled.

Foto: archiv Eucerine

Sjednocená, zářivá pleť bez nedokonalostí a skvrn je univerzální ideál napříč všemi kulturami.  U všech typů pleti se však může vyskytnout hyperpigmentace -  stav pleti, který může představovat psychickou a emocionální zátěž s negativním dopadem na kvalitu života daného jedince. To se týká především žen, které jsou vystaveny zvýšenému riziku vzniku nerovnoměrně pigmentované pleti. Jejími spouštěči mohou být pobyt na slunci, proces stárnutí nebo změny hladin hormonů, například v těhotenství nebo při užívání hormonální antikoncepce. Hyperpigmentace tedy vyžaduje účinnou léčbu a dlouhodobou péči.

Základní příčina vzniku hyperpigmentace je vždy stejná: zvýšená produkce melaninu, přírodního hnědého pigmentu, který zajišťuje zbarvení naší pleti. V přirozené reakci na ochranu pokožky produkuje naše tělo melanin, který absorbuje energii škodlivých ultrafialových slunečních paprsků. Přitom zbarvuje naši pleť do tmavšího tónu - a tento výsledek obecně vnímáme jako opálení. Pokud se však v jedné konkrétní oblasti pleti lokálně vytvoří příliš velké množství melaninu, objevují se viditelné pigmentové skvrny: tomuto stavu říkáme hyperpigmentace.

Výzkumní odborníci společnosti Beiersdorf vyvinuli na základě svých rozsáhlých znalostí procesů hyperpigmentace na biologické úrovni nový celostní systém péče proti hyperpigmentaci, který vede k viditelnému zmírnění tmavých skvrn a postupnému zlepšení tónu pleti: Eucerin® Anti-Pigment s novou patentovanou účinnou látkou - thiamidolem.

Foto: archiv Eucerine

Thiamidol: Náš nový standard v boji proti hyperpigmentaci

Proč je thiamidol, exkluzivní klíčová aktivní složka řady Eucerin® Anti-Pigment, mimořádně účinný? Působí totiž přímo na produkci melaninu v pleti, která je příčinou vzniku hyperpigmentace. Z 50.000 látek, které jsme v laboratořích společnosti Beiersdorf během 10 let výzkumu a vývoje testovali, byl thiamidol zdaleka nejúčinnější složkou a představuje nový standard ve zmírňování známek hyperpigmentace. První výsledky jsou viditelné po pouhých dvou týdnech používání a další zlepšování bylo prokázáno v průběhu 12 týdnů.

Eucerin® Duální sérum: nová dvoukomorová technologie

Pro zvýšení účinku Denního krému Anti-Pigment, vytvořil Eucerin® kombinovaný systém: nově vyvinuté Eucerin® Duální sérum s patentovaným thiamidolem v jedné komoře a koncentrovanou kyselinou hyaluronovou s krátkým a dlouhým řetězcem ve druhé, zmírňuje tmavé skvrny a navrací pleti sjednocený a zářivý vzhled. Toto duální složení prokázalo v klinických testech významné zlepšení hyperpigmentace, zmírnění hrubosti a intenzivnější zářivost pleti.

Každodenní používání přináší nejlepší výsledky

Chcete-li dosáhnout nejlepších možných výsledků, doporučujeme používat výrobky Eucerin® Anti-Pigment pravidelně, pak se mohou uživatelé těšit z viditelně zářivějšího vzhledu a rovnoměrnějšího tónu pleti. Všechny výrobky jsou prokazatelně účinné a zároveň vykazují velmi dobrou snášenlivost. Při každodenním používání, se jejich účinek průběžně zlepšuje. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne.

Čtěte dál