Chraňte svou pleť před zimou

5 vyživujících pleťových krémů, které můžete pořídit se slevou.

Foto: Shutterstock

V zimě je naše pleť velmi náchylná k vysušování. Proto bysme měli používat vyživující krémy, které naší pokožku dostatečně hydratují. Pokud si pořídíte kartu STYLE od Raiffeisenbank, můžete ušetřit nejen na těchto krémech, ale i na další kosmetice. 

Sisley
Foto: archiv PR
Sisley

Crème Réparatrice

Regenerační pleťový krém s bambuckým máslem (prodává Sephora), 3850 Kč, s kartou STYLE od Raiffeisenbank 3273 Kč.

Avène
Foto: archiv PR
Avène

Crème nutritive

Vyživuje a zklidňuje citlivou suchou pleť, vyčerpanou každodenním působením agresivních vlivů prostředí (prodává pilulka.cz), 397 Kč, s kartou STYLE od Raiffeisenbank 377 Kč.

Dr Jart +
Foto: archiv PR
Dr Jart +

Ceramidin Cream

Hydratační krém intenzivně hydratuje a obsahuje dvojitou dávku pětivrstvého multiceramidového komplexu, který tvoří a udržuje ještě pevnější hydratační bariéru (prodává Sephora), 990 Kč, s kartou STYLE od Raiffeisenbank 842 Kč.

Yves Rocher
Foto: archiv PR
Yves Rocher

Hydra Végétal

Hydratační péče na den a noc, 399 Kč,  s kartou STYLE od Raiffeisenbank při nákupu nad 400 Kč dostanete sprchový gel zdarma.

Origins
Foto: archiv PR
Origins

GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream

Lehký hydratační krém GinZing Moisturizer okamžitě dodává hydrataci a obnovuje rozjasnění. Je obohacen o ženšen a kofein. Pleť je svěží, hydratovaná a revitalizovaná (prodává Sephora), 440 Kč, s kartou STYLE od Raiffeisenbank 374 Kč.

Čtěte dál