Chiara Ferragni představila svou kolekci šperků i kosmetickou řadu

Zdá se, že tato blogerka o zajímavé spolupráce nemá nouzi.

Foto: archiv Pomelatto

Italská blogerka, módní návrhářka a úspěšná podnikatelka Chiara Ferragni,  je nyní také velvyslankyní uznávané šperkařské značky Pomellato a tváří a spoluautorkou dekorativní kosmetiky Lancôme.  

Se šperkařskou značkou Pomellato společně podporují poselství, v němž usilují o posílení postavení žen. Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování své platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů, ženské vedení a autentičtější pojetí krásy. Ferragni, která je tváří ikonické kolekce NUDO značky Pomellato, nebo nových šperků inspirovaných řetězem BRERA, v kampani doslova září. Značka Pomellato je u nás k dostání exkluzivně v klenotnictví Halada.

Foto: archiv Pomelatto

Se značkou Lancôme vytvořila influencerka exkluzivní limitovanou edici dekorativní kosmetiky. Unikátní kolekce je oděna do metalické růžové barvy s motivem Flirting Eyes, který produktům dodává na jedinečnosti.

Hvězdný produkt kolekce pak představuje paletka Flirting Palette. Tou nalíčíte  tvář, rty i oči. Naleznete zde celkem 13 různých odstínů. Čtyři odstíny očních stínů, čtyři druhy rtěnky, tvářenku, lesk na rty a 3 varianty rozjasňovačů, které se nesou ve znamení léta. Součástí paletky jsou také tři aplikátory – na tvářenku, oční stíny a rtěnku. 

Foto: archiv Lancôme

Čtěte dál