Chcete se o víkendu trochu ochladit? Vydejte se na hory

Objevte kouzlo hor!

Foto: archiv Harper's Bazaar

Gradonna Mountain Resort, Vysoké Taury
Foto: archiv Harper's Bazaar

Kdy naposledy jste se probudili a dívali na vrcholky převyšující tři tisíce metrů? Gradonna Mountain Resort je skvělé místo nejen pro zamilované páry, ale i pro rodiny s dětmi. Vybírat můžete mezi ubytováním přímo v hotelu, nebo v prostorných, plně vybavených chaletech. A protože základem každé dovolené by mělo být eliminování jakéhokoli spěchu, užijte si delikátní snídani, relax na terase či dovádění v bazénu určeném speciálně dětem, které tak nemusíte nijak zvlášť omezovat.

Více o hotelu

Grand Hotel Permon, Vysoké Tatry
Foto: archiv Harper's Bazaar

Čistý vzduch, čistá hlava a hlavně spokojené děti. Pro většinu dospělých je typické, že chtějí při rodinné dovolené vybočit z obvyklého režimu všedního dne, ať už to znamená procházky po stezkách Vysokých Tater, nebo vodní bitvu v hotelovém bazénu. Grand Hotel Permon, jeden z největších a nejexkluzivnějších hotelů na Slovensku, se nachází v osadě Podbanská, nad kterou dominuje majestátní tatranský štít Kriváň. Od hotelu vede hned několik turistických tras, včetně takzvané Tatranské magistrály, kdy se za zhruba dvě hodiny dostanete až ke Štrbskému plesu. Nejoblíbenější cesta pak vede přímo na vrch Kriváň. Spokojeni budete také v případě, že místo chůze máte raději výlety na kolech.

Více o hotelu

Vista, Jeseníky
Foto: archiv Harper's Bazaar

Tento wellness hotel si vy i vaši potomci zamilujete. Na děti tu myslí od rána do večera. Speciálním menu počínaje přes všechny chůvičky, židličky, vaničky až po bazén či dětský klub s celodenním programem. A rozhodně nemusíte zůstávat pouze pod střechou. Pro rodiny s dětmi je ideální i nejbližší okolí hotelu. Mezi největší lákadla patří Stezka v oblacích poblíž chaty Slaměnka, Mamutíkův vodní park a absolutní novinkou této sezony je obří mamut a 24 metrů dlouhý tobogan ukrytý v jeho chobotu. Program je samozřejmě připraven nejen pro nejmenší. Rodiče si mohou ve Vistě dopřát skvělé masáže, saunový rituál ve wellness nebo si zajít na vynikající koktejl do tamního Mulda baru.

Více o hotelu

Čtěte dál