Chanel představil nový podcast CHANEL Connects

Jestliže si vás podcasty získaly a rádi objevujete nové, představujeme sérii, která by vám rozhodně neměla uniknout.

Foto: archiv Chanel

Oblíbili jste si formu podcastů, stále vyhledáváte nové, zajímáte se o kulturu a zároveň se zamýšlíte nad tím, jak se za poslední rok svět změnil? Poté by vám neměla uniknout série, kterou dnes zveřejnil francouzský módní dům Chanel. Představujeme nový podcast CHANEL Connects.

V dnešní těžké době se mnoho z nás zamýšlí nad tím, jak rok 2020 změnil naše životy a jak se kvůli posledním událostem budou vyvíjet do budoucna. Následky této pandemie trápí mnoho odvětví a kultura není samozřejmě výjimkou. Chanel tak svedl dohromady významné osobnosti ze světa filmu, umění, architektury, tance, hudby a módy, které společně vytvořily 7 epizod podcastu CHANEL Connects, v rámci něhož diskutují o budoucnosti kultury. 

Tyto rozhovory pokrývají řadu témat, od technologie otevírající nové možnosti kreativní práce až po rozvíjení role kultury jako prostředníka společenských změn. Mezi účastníky podcastu jsou: herečky Tilda Swinton a Keira Knightley; hudebník, designér a podnikatel Pharrell Williams; tvůrkyně filmů Lulu Wang, Garrett Bradley a Eliza Hittman; umělci Arthur Jafa a Jennifer Packer; výtvarnice a designerka Es Devlin; tanečník Akram Khan a umělecká ředitelka Tamara Rojo; šéfredaktor módního časopisu Edward Enninful; kreativní konzultantka a spisovatelka Amanda Harlech a kurátor Andrew Bolton. Vše samozřejmě proběhlo za nutných bezpečnostních podmínek, a tak osobnosti celou sérii nahrávaly ze svých domovů a studií. 

Yana Peel, globální vedoucí umění a kultury Chanel, uvedla, že podcast poukazuje na existenciální okamžik v kultuře, protože umělci přehodnocují jak, proč a kde vyprávějí příběhy a spojují se s diváky. Přestože se galerie, divadla a další kulturní místa uzavřela, nekonají se koncerty a vše se vytváří omezeně, umělci tvořit nepřestávají, pouze si hledají jiné cesty, jak svůj hlas nechat slyšet. 

CHANEL Connects můžete již od dnešního dne, 15. ledna 2021, najít na Spotify, Apple Podcasts a Chanel.com. 

Čtěte dál