Česko-slovenský úspěch na světovém finále Schwarzkopf Elite Model Look

O tom, že slovenská a česká krása je nepřehlédnutelná, jsme se už několikrát přesvědčili.

Foto: archiv Schwarzkopf Elite Model Look

Naposledy právě na světovém finále největší modelingové soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, které před pár dny proběhlo na exotických Kanárských ostrovech. Na tomto nádherném místě se sešli finalisté z celého světa, kteří v průběhu několikadenního soustředění trénovali chůzi a choreografii na finálový večer, absolvovali fitingy, focení s profesionálními fotografy, koučing o zdravé stravě, cvičení a představili se porotě a agentům sítě Elite.

Soustředění probíhalo v luxusním komplexu hotelu Melia, ve kterém byli všichni ubytováni. Celý průběh finálového večera byl vysílán živě online. A i když se vítězi stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska, slovenští a čeští reprezentanti také nezůstali bez povšimnutí.

Jasmína Simové, vítězka národního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 se na 35. ročníku světového finále Elite Model Look probojovala spolu s vítězi za Česko Marii Sýkorovou a Martinem Burianem do TOP 15!

Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku, říká: "Jsem nadšený, že československá krása opět zabodovala v celosvětovém měřítku a naši finalisté byli celosvětově nejúspěšnější a získali 20% světových garancí v hodnotě 120.000 EUR. Gratuluji všem našim vítězům Schwarzkopf Elite Model Look."

Čtěte dál