Červnový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Foto: Greg Kadel

Milé čtenářky, 

červnové číslo je ultimátní harmonií hezkého a chytrého, tělesného a duševního, extravagantního a konzervativního, vášně i nadhledu…

V podstatě jiný časopis už tenhle měsíc nemusíte číst.

Měl-li by to být jediný text, do kterého se začtete, pak ze všech sil doporučuju rozhovor s filozofkou Annou Hogenovou. Jak Vám bolestivé situace dovolí poznat Vaše hranice, ovšem také vaši sílu a mez, na kterou jste schopna a ochotna jít. Co je digitální myšlení a proč Vám to škodí. A proč zrovna boj mezi lidmi definuje dobu a jak z toho úspěšně vystoupit. Má tam i drsný návod, jak si otestovat toho, z koho chcete mít životního partnera. Jak si ho otestovat na sobě!
 
Ovšem, tohle číslo Vás tak nadchne, že se hned vrhnete další článek o tom, jak si podle tělesné vůně vybrat partnera, a ještě další o tom, co je mindfulness a jak její pochopení může změnit váš život. Myslím, že prožijete nad stránkami Bazaaru tentokrát mnohá satori. 

A když povznesete do nebeských výšin svoji mysl, můžete tam poslat i tělo.

Kosmetičtí specialisté prozrazují své nejoblíbenější produkty, které reálně používají a přísahali by na ně. Zdenka Tomis dala dohromady obsáhlý manuál, čím a jak připravit pleť a vlasy na slunce a slanou vodu a jak minimalizovat škody, pokud toho slunce bylo příliš. A protože se nám sešly nádherné fotky do fashion editoriálu haute couture Dioru z ateliéru Grega Kadela a my se nemohli několik dní rozhodnout, která tedy přistane na obálce, vznikly obálky dvě, přičemž „ta druhá” je exkluzivně pro naše předplatitelky a předplatitele. 

Přeji Vám inspirativní červen, 

Nora Grundová

Foto: Greg Kadel

Obálka pro předplatitele, foto: Greg Kadel

Červnový Harper's Bazaar je v prodeji od 16.května.

Čtěte dál