Červencový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Foto: Alexi Lubomirski

Drahé čtenářky,

doufám, že nepadáte vedrem, ve vzduchu je, ač se to nezdá, hodně energie, tak přeji, aby vám byla k užitku.
 

Vychází naše červencové číslo! Co v něm na vás čeká?

 
Rozhovor s Norou Vláškovou, českou Esther Perel, která odhalí světlé stránky nevěry - ano, i nevěra má svou světlou stránku. Když už zmiňuji americkou psycholožku Esther Perel, nedávno jsem sledovala její rozhovor s americkou herečkou Jada Pinkett Smith (má pořad zvaný Red Table Talk, kde poměrně dramaticky řeší mezilidské vztahy) o nevěře. Dámy řešily, proč když je odhalena nevěra, okolí svými soudy téměř nutí podvedeného se s podvádějícím rozvést a opustit ho. Proč je skoro ostuda s někým takovým zůstat. Nora Vlášková vysvětluje důvody, proč se zůstat člověku vyplatí a jak to může lásku posunout k její realistické verzi. A také, proč právě první polibek je podpis smlouvy začínajícího vztahu. Ostatně obálková Jennifer Aniston o lásce a nevěře rovněž něco ví.
 
V čísle se ještě vracíme k domu Chanel a osobnosti Virginie Viard, která tu nahradila nenahraditelného Karla Lagerfelda.. Jaké jsou její skryté talenty a má vůbec šanci uspět?
 
A 13 zajímavých Češek - podnikatelek i umělkyň - nám řeklo, jakou nejlepší radu v životě kdy dostaly. Vybavíte si, jaká je ta vaše? A mění se v čase? Mně se mění podle životních situací od: “Nedělej rozhodnutí, když se hněváš a nic neslibuj, když jsi šťastná” přes “Neber si nic osobně, nikdo o tobě nepřemýšlí tolik, jako ty sama” až po “Dýchej”.
 
Napište mi, jaká je ta vaše. A užijte si s naším časopisem krásný začátek léta!
 

Nora Grundová

Foto: archiv Harper's Bazaar, Alexi Lubomirski

Červencový Harper's Bazaar je v prodeji od 13. června.

Čtěte dál