Ceny Emmy a virtuální červený koberec. Podívejte se, jak hvězdy zářily z domova

Organizátoři předávání cen Emmy za nejlepší výkony v televizních seriálech si s protipandemickými opatřeními poradili po svém. Nominovaným rozdali kamery a někteří z nich rozhodně neponechali nic náhodě. Podívejte se na ty nejhezčí outfity ve fotogalerii.

Procházku po červeném koberci můžete zvládnout i doma. Alespoň takový byl vzkaz, který vyslali herci a tvůrci při předávání cen Emmy. To probíhalo kvůli protipandemickým opatřením netradičně. Producenti zaslali kamery a mikrofony všem nominovaným, kteří se v době přenosu nacházeli na 125 různých místech. Moderátor Jimmy Kimmel tak v losangeleském Staples Center byl většinou sám, společnost mu dělalo jen pár předávajících, mezi nimž byla i Jennifer Aniston a občas i "papundeklová" náhražka skutečných herců.

Nominovaní tak k ceremoniálu přistoupili po svém. Herečka Zendaya, která s velkým překvapením proměnila svou nominaci na nejlepší ženský výkon za seriál Euphoria, vystřídala hned několik outfitů, jiní se předávání zúčastnili ve slavnostnějších či v pohodlnějších "oblečcích". 

Nejvíce sošek, celkem jedenáct, posbíral seriál Watchmen. Hned v závěsu s devíti cenami je kanadský komediální seriál Schitt's Creek a o třetí příčku se sedmi soškami se dělí dramatický seriál Boj o moc (Succession) a Mandalorian, seriál ze světa Hvězdných válek. 

Čtěte dál