Cartier oslavuje lásku ve svátečním filmu Love is all

Láska nás provází po celý náš život, ale ve svátečním období Vánoc se na ni vždy zasoustředíme trošičku více. Ať už se jedná o lásku mezi partnery, kamarády, nebo v rodině. Cartier nám nyní její důležitost připomíná ve slavnostním snímku Love is all.

Foto: archiv Cartier

Sváteční období Vánoc je kouzelné i v oblasti módy, kdy módní domy, především ty luxusní, přicházejí nejen s jedinečnými výlohami, ale také celkovými slavnostními kampaněmi, fotografiemi, a dokonce i videy či krátkými filmy. S jedním takovým přišel tuto sezonu i klenotnický dům Cartier, jehož název je Love is all. 

Kouzlo a síla lásky

Paříž, Los Angeles, Šanghaj a vize univerzální a věčné lásky. Nejen to je nová filmová mozaika domu Cartier nazvaná Love is all. Dvanáct výrazných osobností a zároveň přátel tohoto klenotnického domu, mezi nimiž je například Lily Collins, Monica Belluci, Willow Smith nebo Maisie Williams, vypráví o různých podobách lásky a rodiny a zároveň se vzájemně inspirují svou kreativitou a energií. To vše samozřejmě ve sváteční atmosféře a v do detailu doladěných outfitech. Mimo jiné ukazují, jak velkou roli hraje pro dům Cartier kulturní a umělecká rozmanitost. 

„Součást filozofie Cartier tvoří víra, že společně můžeme být silnější a autentičtější. Proto jsme iniciovali vytvoření této inspirativní skupiny umělců oslavujících život v každém jeho momentě. Zdá se, jako by dohromady vzdorovali gravitaci prostřednictvím červené krabičky Cartier, kterou naplnili pocitem radosti,“ uvádí Arnaud Carrez, marketingový ředitel Cartier.

Režie se ujala mladá britská režisérka a módní choreografka Charlotte Wales, která je známá pro svůj svěží a promyšlený přístup. Snímek Love is all je bezpodmínečnou ódou na umění a kulturu zrozenou v klenotnickém domě, který si uvědomuje potřebu uvažovat nekonvenčně, posouvat hranice a překonávat překážky nebo cokoli, co brzdí naše životy či touhu po osvobození. Toto myšlení doplňuje i píseň od dua Roger Glover a Ronnie James Dio, která film doplňuje.

„Tento snímek poskytuje neobyčejný prostor rozmluvám o lásce a všemu, co nás spojuje. Nyní, když nastává sváteční čas, zároveň odráží i touhu po setkání s naší vlastní rodinou, tak, jak to v jednotlivých obrazech demonstrují přátelé domu Cartier,“ uzavírá Arnaud Carrez.

Co znamená láska pro přátele domu Cartier? 

Čtěte dál