Carrie Bradshaw je zpátky!

Některé věci nevrátí, když to nejméně čekáte.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Postava Carrie Bradshaw, s kterou jsme díky kultovnímu seriálu a dvou filmech strávili téměř dvacet let, ožila na instagramovém účtu její představitelky Sarah Jessica Parker. Herečka se pochlubila krátkým videem ve stylu Sex ve městě – ona na newyorské ulici v trendy střevících z bílé krajky, oděná do nabírané, zlaté blůzy a bohaté, tylové sukně.

Herečka video na sociální síti doprovodila textem: „Moje stará kamarádka. Objevila se jen na krátkou dobu, aby se spojila se skvělou značkou a podpořila projekt, který by nás všechny měl zajímat. Více brzy. X, SJ“.

Přesný projekt ještě nebyl potvrzen, ale ke zklamání všech fanoušků seriálu se rozhodně nejedná o televizní ani filmový reunion. Hashtag #PourItForward v závěru videa jasně odkazuje na organizaci Water.org, jejímž partnerem je i společnost Stella Artois. Organizace, kterou spoluzaložil herec Matt Damon, se zabývá nedostatkem pitné vody v rozvojových částech světa. Carrie Bradshaw tak neožila kvůli nákupu nových bot Manola Blahnika, ale touze pomáhat.

Čtěte dál