Caroline Daur a její balanc mezi módou a fitness

Zjistěte, jak na tělo bohyně.

Foto: archiv instagram @carodaur

Caroline Daur neboli Carodaur, jak si přezdívá, není třeba módním nadšencům dlouze představovat. Krom módy ale také ví, jak se udržet ve formě. Její tělo je důkazem!

Caroline je 24 letá módní bloggerka, která pochází z malého městečka poblíž německého Hamburgu. Již jako malá milovala módu. Ráda se probírala maminčinou skříní a zkoušela si různé outfity dokola a dokola. Jakmile si tedy založila blog a postupně se stávala slavnější osobou, začal se jí plnit sen. Nyní je celosvětově známá a může se pyšnit spoluprací s mnoha luxusními módními značkami jako je například Dolce & Gabbana, Off-White, Fendi, Dior, Valentino a spousta dalších. Také se objevila jako inspirace v těch nejlepších módních časopisech včetně Harper’s Bazaar. Caroline si zároveň přezdívá „chameleon“. Obléká se dle nálady. Ta se průběžně mění a s ní i její styl. Jednou ji můžeme vidět v princeznovských šatech na červeném koberci a podruhé v ležérním streetwearovém oblečení s teniskama na ulici. Tím ale dokazuje, že je módní ikona jak má být. Za každé situace, v jakémkoliv looku, stylová. 

Foto: archiv instagram @carodaur

S její vášní pro módu ale také přichází ruku v ruce vášeň pro fitness. Jako je to u většiny lidí, i ona se k ní musela dopracovat, ale pokud spolupracujete s tak významnými módními domy, chcete aby jste v jejich designech vypadali co možná nejlépe. A to se Caroline opravdu daří, jen se podívejte na fotky v plavkách, které sdílí ze svých dovolených. Vypracované nohy, záda a o břišních svalech ani nemluvíme. Takové tělo ale není zadarmo. Caroline se zálibou ve fitness netají a naopak sdílí své rady a rutiny na svých sociálních sítích, především na jejím istagramovém profilu. 

Dokonce se rozhodla průběžně točit i videa, která sdílí na svém Youtube kanálu. Můžeme na nich vidět celou sestavu, kterou Caroline cvičí, aby si svou těžce vydřenou figuru udržela. Caroline natočila 7-mi a 14-ti minutové video, kde vidíme celou rutinu. Takový čas si dokáže vyhradit každý, i denně. Výmluvy typu, že na cvičení není čas, jsou tedy pryč. Nemyslíte? 

Caroline očividně ví co dělá a buďme upřímní, nyní po svátcích a dnech přejídání se tyto rady budou hodit. Tak s chutí do toho! 

Čtěte dál