Butik Breitling v Praze je již otevřen a nabízí jedinečné dámské hodinky

Nosí je oscarová herečka Charlize Theronová, mistryně světa v dlouhém triatlonu i australské surfařky. Švýcarská značka Breitling vyrábí luxusní hodinky, které osloví jak aktivní ženy, tak i byznysmenky.

Foto: archiv značky

Hodinářská značka Breitling je v Čechách dobře známá, dříve byla zaměřená převážně na muže, dnes je to však úplně jinak. Dámské hodinky najdeme hned ve čtyřech z devíti kolekcí značky. Všechny modely můžete vidět, a samozřejmě si je i koupit, v novém butiku Breitling v Pařížské ulici. V moderní stylové prodejně, kde vám personál zpříjemní atmosféru nakupování francouzským šampaňským, se vánoční dárky vybírají docela snadno. Tedy v případě že víte, jaké hodinky chcete...

Jste typ elegantní ženy a chodíte převážně v šatech či kostýmku? 

Pak je pro vás tou pravou volbou kolekce Chronomat či Navitimer. Obě linie jsou sice inspirovány aviatikou, nicméně zmenšené pouzdro a klasický vzhled jim dodává na kompaktnosti a univerzálnosti. V těchto dvou liniích najdeme hodinky na kovovém náramku nebo koženém řemínku, zdobené modely s diamanty, hodinky kombinující dva kovy – ocel a zlato – či nepřehlédnutelné celozlaté modely. Pohání je quartzové a mechanické strojky s automatickým nátahem. Esteticky dokonalé jsou pak varianty s perleťovými číselníky nebo ty se zeleným, narůžovělým či tmavě modrým ciferníkem.

Jaké hodinky se hodí na zápěstí sportovkyň? 

Pokud je váš život hlavně o pohybu a nechcete se nechávat svazovat dresscody, pak jsou pro vás ideální volbou hodinky Superocean a Superocean Heritage '57. Obě modelové řady vycházejí z historických potápěčských hodinek, s nimiž značka zaznamenala obrovský úspěch již v roce 1957. Hodinky Superocean jsou vhodné i na dovolenou, jelikož jsou odolné vůči vodě, a tak s nimi můžete plavat, šnorchlovat nebo se s nimi potápět. Společníkem výrazné lunety a pouzdra je v tomto případě kaučukový řemínek. Kdo touží po univerzálnější verzi, volí ocelový náramek. Hodinky Superocean Heritage '57 se vyrábějí v 38mm pouzdře a také v unisexové variantě se 42mm pouzdrem, letošní pastelová dočasná kolekce Pastel Paradise je téměř vyprodaná.

Breitling butik, Pařížská 1, Praha 1, www.carollinum.cz

Čtěte dál