Buďte profesionály ve stylingu!

Zapomeňte na vše, co jste se domnívali, že víte o profesionálních stylingových produktech na vlasy.

Ve stylingu platí totéž, co v módě, a profesionálové to vědí: méně je více. Když se spojí čistá technika s uměleckou disciplínou, nevzniká žádný chaos. Jen dokonalé výsledky. Chcete jich dosáhnout? Řada Tecni.Art od L’Oréal Professionnel přichází se svojí zmodernizovanou řadou. Tu musíte mít!

Foto: archiv L’Oréal Professionnel 

Ikonická řada se proměnila. Je vůbec první, která byla vyvinutá ve spolupráci s top světovými kadeřníky tak, aby vyhovovala všem kreativním potřebám, byla vhodná pro všechny účesy a pohlaví.

Foto: archiv L’Oréal Professionnel 

Jaká je nová Tecni.Art řada?

Tecni.Art je čistá: Obaly jsouštíhlejší, hladší a mají jednotný design. Některé spreje jsou bez přidané parfemace. Složení je čisté ve své kompozici i dotyku.

Tecni.Art je cool:100% vyvinutá ve spolupráci s nejkreativnějšími, uznávanými kadeřníky. Cool je i proto, že ji najdete v backstage největších světových módních akcí.

Tecni.Art je důvěryhodná: Naše know how a inovace nám umožnily vyvinout neuvěřitelnětransformační, průlomová složení, schopná vytvářet nekonečnou škálu účesů.

Tecni.Art je opravdová: značka zůstává věrná svým francouzským kořenům a odráží výrazné pařížské umělecké kvality s nadčasovými obrazy bez retuší.

Tecni.Art jsou oni: tým mezinárodních kadeřníkůvybraných pro svůj kreativní talent, vliv a osobnost. Byli zapojeni do všech fází vývoje nové řady Tecni.Art, vytváření obrazůa produktůpro napojení na styl a energii dneška.

Z Paříže: Denis Do Amaral, Sacha Decarteret

Z Los Angeles: Anh Co Tran, Ashley Streicher, Dominick Serna

Z Londýna: Adam Reed

Produktové obaly jsou jednoduché, jednotné, čisté a rozpoznatelné. Podle barev – bílé, šedé a černé je na první pohled rozlišíte.

Bílá – Základní styling

Bílé obaly odkazují na ikonické produkty řady Tecni.Art.

Šedá – Texturizační styling

Šedé obaly zvýrazňují klíčové produkty umožňující dosáhnout nádech „druhého dne“ s úžasnou texturou pro vyhraněný look.

Černá – Transformační styling

Černé obaly pro dva výjimečné nové produkty, které nabízejí řadu stylingových možností a „transformují“ se v dlaních: tekutý ažvláknitý Transformer Lotion pro definování a kontrolu a gelovo-pěnová verze Transformer Gel pro fixaci a objem.

SVĚT SE MĚNÍ. STYL SE MĚNÍ. TECNI.ART SE MĚ

Čtěte dál