Brigitte Bardot i Marilyn Monroe měly vždy dokonalý účes díky produktům, které si můžete dopřát i dnes!

Víme, které to jsou.

Značka Kérastase není na trhu žádným nováčkem. Vznikla v 60. letech a není náhoda, že se tak stalo právě tehdy. Za její vznik mohou právě blonďaté ikony, jako byla Marilyn Monroe nebo Brigitte Bardot.

Foto: archiv 

Ta doba byla plná změn a uvolněného životního stylu. Ženy konečně začaly odhalovat svá uzavřená "JÁ" a mohly být přesně takové, jaké se cítily být.

Trendem, chcete-li rozmarem dané doby, byla touha být blond. Blond tak platinová, že všichni kolem věděli, že jdete proti proudu…nebo naopak s ním? Každá žena toužila mít blonďatou, smyslnou hřívu, jako měly Marilyn nebo Brigitte.

Foto: archiv 

Kadeřnictví slavily obrovský boom a "bomba" to byla i pro vlasy, co se kondice týče. Metody odbarvování v té době ještě zdaleka nebyly tak šetrné, jako dnes a vlasy všech těchto dam náporem peroxidu a barevných změn ohromně trpěly.

Na trhu však ještě neexistoval produkt, značka ani péče, která by vracela vlasy do původní kondice před odbarvením a jednoduše je po zásahu hýčkala.

A právě kvůli této potřebě a nebo právě pro ni vstoupila na trh francouzská značka Kérastase, která slovu hýčkat dala úplně nový rozměr.

Značka, která o vaše vlasy pečuje nejen v období radikálních změn, ale také v každém ročním období, v každé životní situaci, která se může promítnout na jejich kondici a stavu vlasové pokožky, v každém cíli, který si stanovíte, ať je jakkoliv nepřekročitelný, protože pro Kérastase limity v péči o vaše vlasy neexistují… Jen Vy a Vaše vlasy.

Ty nejlepší produkty Kérastase nablonďaté vlasy najdete v galerii.

Čtěte dál