Boty, které vám budou sedět

Dokonalý pár, po kterém už nemusíte pátrat.

Dokonalý pár. Už po něm nemusíte pátrat několik dní – stačí zajít do jediné prodejny. Poradíme vám, kde jich mají spousty a v nich skvělý výběr! Vybírat své vysněné boty můžete dokonce i online. Podívejte se také do zákulisí focení pro Cosmopolitan!

Na boty máte svoje osobní nároky. Mají být třešničkou vašeho outfitu, potřebujete v nich strávit náročný den (nebo večírek) – a co si budeme namlouvat, taky vás potěší, když nebudou stát majlant! V CCC vám všechna přání splní. K perfektně padnoucím botám neodmyslitelně patří i skvělá kabelka, kterou v jejich letních kolekcích objevíte také i s dalšími doplňky. Už vyrážíte?

Na vysoké noze
Foto: archiv CCC

Co nejvyšší podpatky, nápadité průstřihy, hlavně odhalená kůže a pořádná dávka sebejistoty. Boty od populární značky DeeZee, která je teď v prodejnách CCC, vás prostě nadchnou! Její modely odrážejí aktuální trendy, hýří barvami nebo vzory.

Vydat se pohodlnou cestou
Foto: archiv CCC

Ať ke kalhotám, šortkám, či sukni, stylové mokasíny jsou pořád v kurzu. Navíc je můžete vzít do města i na procházku do přírody. Maximální komfort nabízí značka Lasocki, v jejich řadách najdete mnoho modelů ušitých z pravé kůže.

Ve sporty stylu
Foto: archiv CCC

Tenisky a boty, ve kterých proplujete na pohodlné vlně celým dnem. Preferujete takové? Pak by vám neměly uniknout páry od Sprandi. Tuhle značku najdete exkluzivně v CCC prodejnách. To ale není vše, vybírat můžete také z oblíbených světových značek, jako je adidas nebo Puma.

Čtěte dál