Bomba na hubnutí tiká v nutrikosmetice D-LAB

Spalování tuků, odvodnění těla a ploché bříško. Nové revoluční hubnutí od prestižní nutrikosmetické francouzské laboratoře D-LAB nyní i v Česku.

Všechny ženy si přejí být krásné a mít svou ideální postavu, která se v každém případě liší. Pokud mezi vaše požadavky patří ploché bříško, spálení nějakých těch tuků a odvodnění těla, čtěte dál! 

Prestižní nutrikosmetická francouzská laboratoř D-LAB přichází se třemi cílenými sety potravinových doplňků, které vám pomohou k rychlému hubnutí či formování postavy bez jojo efektu: pro spalování tuků (D-LAB BRÛLE-GRAISSES), odvodnění těla (D-LAB ACTION-CAPITONS) či pro ploché bříško (D-LAB VENTRE – PLAT).

Foto: archiv D-LAB

Tento výkonný set pro spalování tuků je vlajkovým produktem laboratoří D-LAB. Díky kombinaci aktivních složek, jakými jsou extrakt z mladých žampiónů, kurkuma, kolovník zašpičatělý, kajenský pepř, ženšen a chrom je navržen tak, aby aktivoval čtyři vzájemně propojené páky: stimulaci metabolismu pro spalování více tuku v klidové fázi, termogenezi ke zvýšení kalorického výdeje, stimulaci trávicího systému k zabránění ukládání tuků a očistu filtračních orgánů ke zlepšení detoxikační síly a restartování jejich cyklu.

Foto: archiv D-LAB

Účinný program s 33 přísadami bojujících proti celulitidě, který jde cíleně do hloubky daného problému – zadržování vody. To je způsobeno špatným krevním oběhem, díky kterému zadržovaná voda zachycuje tuk a dodává pokožce matný vzhled. Obsažený fenykl eliminuje přebytečnou vodu tak, aby měl přístup k uloženému tuku, koňský kaštan stimuluje krevní oběh a uvolňuje lipidy do krve a kolovník zašpičatělý zrychluje metabolismus a aktivuje spalování tuků.

Foto: archiv D-LAB

Program složen tentokrát ze 34 aktivních látek, které aktivně spolupracují na pevném přesvědčení, že „břicho je náš druhý mozek“. Jedná se o snahu trvale snižovat obvod pasu a uložený břišní tuk, který byl způsoben nerovnováhou v hormonálním a nervovém systému, což způsobuje ukládání přebytečných tuků a uhlohydrátů. Mezi významné složky tohoto komplexu patří vitamín B6, který pomáhá regulovat nervový a hormonální systém, chrom a guarana podporující spalování cukrů a tuků a kelp vyrovnávající trávicí systém a který zároveň významně snižuje obvod pasu.

Všechny přípravky máte možnost zakoupit na www.infokrasa.cz

Čtěte dál