Blake Lively má temnou, sarkastickou stránku

Rozhovor mezi herečkami Annou Kendrick a Blake Lively odhalil mnohé…

Foto: Getty Images  

Herečka Anna Kendrick prozradila, že dokonce i Blake Lively, která působí jako „hodná holka“, má svoji temnou stránku a smysl pro sarkastický humor.  A to Anna dokáže ocenit a svěřuje se, že si díky tomu natáčení filmu Nebezpečná laskavost režiséra Paula Feiga opravdu užily.

Herečky se poznaly v roce 2014, když Anna spolupracovala na snímku Hlasy, v němž hrál manžel Blake Lively Ryan Reynolds. „S Blake jsem se před natáčením Nebezpečné laskavosti setkala několikrát a můj první dojem byl, že je to velmi milá a přívětivá žena. Když jsem ji ale poznala blíže, zjistila jsem, že má úžasný smysl pro humor. Pro hodně černý a sarkastický humor! A to je tak super, protože když je někdo milý, tak je to fajn, ale jak s tím člověkem máte vydržet po celou dobu natáčení, když jste tak cyničtí, jako jsem já?! Opravdu jsme si sedly a toto si velmi vážím“ svěřuje se Kendrick.

Blake Lively také přiznává, že ji inspiroval styl postavy, kterou ve filmu Nebezpečná laskavost hraje, a oblíbila si nosit obleky v pánském stylu. „Jsou tak pohodlné! Na eventech jsem se často škrtila ve všech těch šatech s korzety a to vážně není nic příjemného. Muži to mají na promo akcích o tolik jednodušší,“ směje se Blake.

Foto: Getty Images  

Čtěte dál