Bez pomerančové kůže. Efektivně a zevnitř!

Čas se nám nevepisuje jen do obličeje, postupující roky se projevují i na dalších částech našeho těla. S věkem se mění i pokožka hrudníku, paží, ale především stehen. A obvykle ne k lepšímu. Řekněme si upřímně, kterou ženu netrápí nevzhledná celulitida? I s pomerančovou kůží ale můžete něco udělat. Efektivně a zevnitř!

Foto: archiv Oslo Skin Lab

Celulitida, známá také jako pomerančová kůže, si nevybírá a trápí většinu žen. Hubených i plnoštíhlých. První projevy celulitidy se na pokožce často objevují už okolo 20. narozenin a šíří se po hýždích přes stehna často až ke kolenům. A vy? Tiše a poraženecky měníte vykrojené plavky za ty nohavičkové a sama sebe se ptáte, jestli se dá s celulitidou bojovat.

Proč máme celulitidu?

Už jsme zmiňovali, že celulitida si nevybírá. A rozhodně neplatí, že se týká jen obézních lidí. Váha samozřejmě hraje roli, nicméně vliv má i genetika a co je důležité, náš životní styl. Právě ten často rozhoduje o tom, v jakém rozsahu a jak rychle se celulitida objeví. Ne každý také ví, že vliv na celulitidu má i množství kolagenu v našem těle. Máme-li ho dostatek, je pokožka hladká a pevná. Aby také ne: Kolagen je hlavní součástí pojivové tkáně a hraje zásadní roli v pevnosti a pružnosti pokožky.

Studie ukazují pozitivní vliv na stav celulitidy

Přípravek The Solution™ od Oslo Skin Lab obsahuje kolagen, jehož pozitivní vliv na celulitidu, respektive její ústup, u lidí s normální váhou i nadváhou potvrzují mnohé studie publikované v lékařských časopisech. 

Jednou z nich je i studie, která probíhala 6 měsíců. Zúčastnilo se jí 105 zdravých žen ve věku 24 až 50 let, které trápila celulitida středního stupně. Po 6 měsících byl u skupiny, která užívala kolagen, stupeň celulitidy nižší a pokožka u nich byla – v porovnání s kontrolní skupinou – pevnější. Více o této studii se můžete dočíst zde.

Foto: archiv Oslo Skin Lab

Kolagenní peptidy: Pomocníci pro krásu s prokázanými účinky

The Solution™ je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší.

Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Všechny provedené studie byly dvojitě zaslepené, randomizované a placebem kontrolované. Výsledky vás velmi mile překvapí.

  • Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání.
  • Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání.
  • Po šesti měsících užívání došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky.

Jedinou „nevýhodou“ může být to, že je opravdu potřeba kolagen užívat delší dobu, přičemž v jednom balení je 28 balíčků, které se užívají denně. Kolagen vám vydrží cca na měsíc. Cena jednoho balení Oslo Skin Lab kolagenu je 1499 Kč. Pokud si na osloskinlab.cz objednáte členství, dostanete jej o 30 % levněji. Každý měsíc vám bude doručeno vaše nové balení a tak se vám nestane, že Vám kolagen dojde. Ale nebojte se, žádné závazky vám tím nevznikají. Členství můžete kdykoli pozastavit nebo zrušit. Se slevovým kódem BAZAAR50 získáte navíc slevu 50% na první balení v rámci členství a můžete si kolagen vyzkoušet.

Čtěte dál