Bestsellery slavných žen

Svět je díky ženám půvabný, vřelý a vzdělaný. Oprah, Gwyneth, Cameron spojuje kromě krásy a slávy ještě jedna věc. Napsaly knihy. Knihy, které zná celý svět a které se staly bestsellery.

Foto: Getty Images

Cameron Diaz
Foto: archiv
1 Cameron Diaz

Tahle rozpustilá blondýnka si střihla několik velmi významech rolí a zařadila se i po bok světoznámých autorek knih. Ve svém díle Body Book odhaluje milionům fanoušků své tajemství svůdné postavy, kterou se pyšní i po čtyřicítce. Nečekejte, ale žádný stručný návod. Kniha vás naučí pracovat na dlouhodobé změně životního stylu a jak milovat své úžasné tělo. Takže hurá do knihkupectví pro inspiraci. 

Gwyneth Paltrow
Foto: archiv
2 Gwyneth Paltrow

I Gwyneth se pustila do psaní knihy o zdravém životním stylu. A že má co sdělit, ve svých čtyřiceti pěti letech vypadá božsky. Na svém kontě má už 5 velmi úspěšných knih. Notes from My Kitchen Table, It´s All Good, My Father’s Daughter, It´s All Easy a Goop Clean Beauty. Z toho jsou první čtyři knihy kuchařky, ve kterých oscarová herečka prozradí, jak se i v časovém presu rychle a hlavně zdravě najíst.

Oprah Winfrey
Foto: archiv
3 Oprah Winfrey

Je třeba tuhle energickou ženu představovat? Kromě moderování a vydávání časopisů Oprah píše i knihy. A velmi úspěšné. Její dílo „Buďte sami sebou“ s podtitulem „Cesta ke štíhlému tělu a plnému životu“ vyšla v češtině a zabývá se myšlenkou, že to, jak vypadáme, je odrazem našich vnitřních pocitů. Doporučujeme i shrnutí jejích životních zkušeností ve „What I Know For Sure“ nebo neobyčejnou kuchařku „Food, Health and Happiness“.

Čtěte dál