#bedtimestory

Co na vás prozradí vaše „noční uniforma” a jaké jsou naše oblíbené napříč časem.

Teen spirit

Tank top a kraťásky nebo saténová košilka na špagetových ramínkách. Jednoduchost, pohodlí a sama roztomilost. Ať už jste teen královna devadesátek jako Cher Horowitz nebo nevyléčitelná romantička jako Jenny Rink, která se jednoho dne probudila a zjistila, že je jí (zničehonic) 30. True Story. Pokud jste však duší mladí a hledáte kompromis mezi pohodlím a stylem, tohle bude váš šálek čaje.

Foto: archiv Instagram @area.cinefilos

Jenny Rink

Hedvábný kostým

Nóbl, stylová a univerzálně slušivá varianta pro „I am the boss” dámy. V létě ani zimě hedvábí tělo nepřehřívá a vypadá vždy fantasticky. Ať už jste zvyklí před večerkou v posteli číst, psát či navrhovat svou novou kolekci a chcete u toho vypadat jako Madame Coco - kostým je vaše volba. Je to i velmi pohodlná varianta v případě, že uprostřed noci budete muset vyskočit z postele, a „postarat se” o SWAT jednotku, která neohlášeně vnikne do domu. Udělejte to stylově - jako Lara Croft. 

Foto: archiv Instagram @primrose_homewear

Coco Chanel

Róba její výsosti

Lamačka srdcí, žena vamp, potížistka haute couture. Šifon a peří, francouzská krajka - těžký arsenál dámského budoáru. Jste zlato Hollywoodu jako Jean Harlow, Lauren Bacall nebo její výsost Grace Kelly. Perfektní za každé situace. Vždy připravena omráčit svou krásou a nekompromisně dokonalým stylem. Nebezpečně sebevědomá navenek, avšak něžná jako kokosová pusinka uvnitř.  

Foto: archiv Instagram @keilamcqueen

Lauren Bacall

Na kluka

Ať už jsou to boxerky s mikinou, tepláky, nebo dlouhé tričko přítele doplněné o teplé sportovní ponožky, jste praktická žena, která ví, že jí sluší všechno. Stojíte nohama pevně na zemi, milujete pohodlí, a styl „hot mess” zvládáte stejně jako Rachel Green, na jedničku s hvězdičkou. Je to víceméně i nejpraktičtější varianta v případě, že vás uprostřed noci začne pronásledovat postava v černé kápi s bílým, protáhlým obličejem a křičet Hello, Sidney!

Foto: archiv Instagram @ninetiesnostalgia__

Rachel Green

Elegantní klasika

Sexappeal nastavený na 100 %, a přitom bez zbytečné vulgarity. To, co všem dámám sluší bez výjimky podle žen a mužů, je jednoznačně bílá, pánská basic košile. Na tom hollywoodském klišé zkrátka něco je - maximální komfort, univerzální barva i lichotící střih. Pro ty, co spí „full Monty”, a řídí se mottem „pravidla jsou od toho, aby se porušovala,” je to ultimátní uniforma. Až příště budete vybírat ranní outfit pro přípravu snídaně, inspirujte se paní Smith nebo slečnou Steel. Nezapomeňte si u toho pobrukovat „Moon river” jako Holly Golighty a ranní dávka dobré nálady vám vydrží po celý den.

Foto: archiv Instagram @cin.ma34

Mrs. Smith

Čtěte dál