Beauty triky Katky Sokolové

Sympatická bruneta je poměrne často na cestách, a tak nás zajímalo, které produkty si nezapomene sbalit na dovolenou.

Foto: archiv Kateřiny Sokolové

“Ráda si nechám poradit od profesionálů, na druhou stranu dám hodně na svůj dojem. Vzhledem k tomu, že mám citlivou pleť, která ne vše snese, tak mám výběr omezený. Momentálně používám kosmetiku Lancôme a Embryolisse,” prozradila pro náš web známá modelka Kateřina Sokolová, kterou zastupuje agentura Elite Prague. A co všechno patří mezi její dovolenkové “must-have” produkty, bez kterých si neumí představit den?

Tělový olej
Foto: archiv značky
Tělový olej

Tělový olej Nuxe Huile Prodigieuse Riche dopřeje vaší pokožce intenzivní hydratační a regenerační péči. Já si ho nanáším hlavně během léta nejen do vlasů, ale i na pokožku a pleť. Jelikož mají ve své nabídce i řadu určenou pro citlivou pokožku, je tento produkt pro mě jako stvořený.

Hydratační krém
Foto: archiv značky
Hydratační krém

Hydratační krém Embryolisse zná asi každá modelka a make-up artista. Patří mezi ikony a jakmile ho začnete používat, jiný už nebudete chtít. Je velmi lehký, dokonale hydratuje mou pleť a to se v tomto počasí opravdu hodí.

Micelární voda
Foto: archiv značky
Micelární voda

Dalším mým věčným pomocníkem na cestách je právě micelární voda Bioderma. Je to stálice nejen na dovolených, ale v podstatě i doma. Každý večer zahrnuji do svého odličovacího rituálu právě tento produkt. Já používám tuto z růžové řady, která je určena především na citlivou pleť a opravdu na ni nedám dopustit.

Osvěžující voda
Foto: archiv značky
Osvěžující voda

SOS pro každý případ. A to nejen na dovolených. Termální vodu Avéne Au Thermale ve spreji mám non-stop u sebe. Pokud mám pocit, že moje pleť potřebuje okamžitou hydrataci, jen ji nastříkám na obličej a je po problému. Funguje dokonale na nenalíčenou, ale i nalíčenou pleť. Doporučuji mít ji v kabelce, kamkoli se chystáte.

Balzám na rty
Foto: archiv značky
Balzám na rty

A v neposlední řadě nesmím zapomenout i na tuto drobnou věcičku. Asi jako každá žena, i já mám ráda balzámy na rty DiorAddict kromě hydratace ještě i barví, takže vynahradí i rtěnku či lesk.

Čtěte dál