Beauty rutina Michaely Kocianové

Známe kosmetické produkty, které používá jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších modelek agentury Elite Bratislava.

Foto: archiv Elite

Michaela Kociánová, která nedávno oslavila třicáté narozeniny, má na svém kontě spolupráce s módními domy jako Dior, Dolce & Gabbana, Versace, Armani a desítky dalších. Jako jediná Slovenka se také předvedla na výroční Victoria Secret Fashion Show po boku topmodelek jako Adriana Lima, Candice Swanepoel či Alessandra Ambrossio. Tato dlouhonohá blondýna nám exkluzivně prozradila, bez kterých beauty produktů si neumí představit svůj den. Většinou si je vybírá na základě doporučení, ať už od kamarádek nebo odbornic.

Co tedy patří na její must-have seznam?

Hydratace
Foto: archiv značky
Hydratace

Svůj den začínám mým favoritem - vyrovnávacími exfolianty na obličej od Biologique Recherche - Lotion P50. Tento produkt dokonale hydratuje suchou pokožku, což teď v zimě ocením o to víc, a zároveň působí na pigmentové skvrny. Používám ho každé ráno i večer.

Sérum
Foto: archiv značky
Sérum

Stejně tak nedám dopustit na produkt DR.Colbert Stimulate Serum - sérum, které mohu označit za jedno z nejlepších, jaké jsem kdy používala. Pleť krásně rozjasní a má viditelné antiage účinky. 

Denní krém
Foto: archiv značky
Denní krém

S výběrem denního krému dát záležet. Pro mě je jedničkou opět značka Biologique Recherche a jejich produkt Creme VIP O2. Bělící denní krém, bez kterého také neudělám ani krok.

Ochrana proti slunci
Foto: archiv značky
Ochrana proti slunci

Od určitého věku si je asi každá žena vědoma, že proti slunci je třeba se chránit i když ho nevidíme. Já nedám dopustit na Super Soin Solaire Facial Sun Care SPF 50+ - krém na opalování od značky Sisley.

Sérum proti smogu
Foto: archiv značky
Sérum proti smogu

Jelikož se často pohybuji ve velkoměstech, kde její vysoká koncentrace smogu, tak se snažím své pleti dopřát maximální péči. Pomáhá mi v tom sérum Dr. Barbary Sturn - Anti-Pollution Drops. Stačí pár kapek denně přimíchat do denního krému.

Make-up
Foto: archiv značky
Make-up

Samozřejmě nemůžu zapomenout na make-up. Mou srdeční záležtostí je momentálně Vitalumiere od Chanelu. Působí velmi přirozeně a je lehký, takže nemáte pocit, že máte "masku" na tváři.

Čtěte dál